Styropian Austrotherm EPS 80 037 DACH/PODŁOGA

Ocena produktu:

Styropian na podłogę od Austrotherm. Jeden z cieplejszych produktów w swojej kategorii EPS 80, o średniej wytrzymałości na ściskanie; dobrze sprawdzi się w warunkach domowych.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,037 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: CS(10)≥80 kPa
109.26zł (w tym 23%)
VAT: 20.43zł
Cena za m3 ~ 364.20zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3, tj. łącznie 100 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Austrotherm EPS 80 037 - dobry styropian na posadzkę, renomowanego producenta. 

Styropian na podłogę eps 80 którego wytrzymałość na nacisk (2,4t/m2) nie jest może najlepszym parametrem jak na produkt styropian na posadzkę , lecz w zupełności nam wystarczy to użytkowania w warunkach domowych również pod ogrzewaniem podłogowym. Lambda 037 to całkiem porządny współczynnik, jak na styropian na posadzkę biały. Ważna tu też jest jakość styropianu gwarantowana przez Austrotherm, pracując tą eps 80 odnosimy wrażenie, że jest to produkt o klasę wyżej.

Austrotherm jest jednym z największych producentów w kraju.

 Marka ta jest wyróżniana w kategoriach Top Marka, Super Marka, Laur konsumenta. Diament Forbes i wieloma innymi na terytorium kraju i europy. 

Cena styropianu Austrotherm EPS 80 może jest wyższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian na podłogę .

 Dostajemy jednak za to najlepszy produkt z tej kategorii.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Zapraszamy do zakupu solidnej folii budowlanej pod wylewki.

Pod ogrzewanie podłogowe, możemy zastosować dodatkową warstwę styropianu w postaci płyt eps 100 z folią aluminiową Yetico TWIN STANDARD .

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Anonimowy

Oceń ten produkt: