Styropian Austrotherm EPS 150 035 PARKING

Twardy, mocny styropian parkingowy produkcji Austrotherm. Solidne przewodzenie ciepła oraz bardzo mocna wytrzymałość na obciążenia; świetnie sprawdzi się na szczególnie obciążonym podłożu.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,035 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: CS(10)≥150 kPa
132.84zł (w tym 23%)
VAT: 24.84zł
Cena za m3 ~ 442.80zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3, tj. łącznie 100 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian Austrotherm EPS 150 035 PARKING kupujemy wtedy, gdy potrzeba czegoś mocniejszego.

  Styropian parkingowy Austrotherm  zaleca się w miejscach, które będą szczególnie narażone na nacisk lub na ciężkie warunki pogodowe. Wytrzymałość na ściskanie tego styropianu to eps 150 (4,5t/m2) a  lambda 035 są wartościami potwierdzającymi klasę produktu.

Austrotherm jest jednym z największych producentów w kraju. Marka ta jest wyróżniana w kategoriach Top Marka, Super Marka, Laur konsumenta. Diament Forbes i wieloma innymi na terytorium kraju i europy.

Cena styropianu Austrotherm EPS 150 może jest wyższa, gdy porównujemy ją z konkurencyjną ofertą na styropian na posadzkę . Dostajemy za to najlepszy produkt z tej kategorii.  

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.  

Ze styropianem Austrotherm możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , pianka pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu z opcją darmowej dostawy.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy. 


Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: