Kubala paca z tworzywa, gładka 130 x 270 mm 0300

Plastikowa paca o gładkiej powierzchni, wyprodukowana przez firmę Kubala. Służy przede wszystkim do zacierania oraz fakturowania tynków strukturalnych. 130 x 270 mm 0300


możliwość wysyłki w jednej paczce z innymi narzędziami i akcesoriami.
wymiar: 130x270mm
tworzywo sztuczne: ABS
grubość płytki: 4mm
do zacierania oraz fakturowania tynków strukturalnych

Cena: 18.28zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 3.42zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5907798303007

Zacierka do tynków firmy Kubala

Pace stanowią jedno z najlepszych dostępnych narzędzi do zacierania tynku. Prosta konstrukcja  oraz w miarę spora powierzchnia nośna pozwalają sprawnie zacierać tynk i "ściągać mleczko". Nie da się prawidłowo położyć tynku bez pacy wykonanej w  całości z tworzyw sztucznych. Mniej podatne na wygięcia, stanowią świetne narzędzia do zacierania, a także fakturowania wszelakich tynków strukturalnych.

Gładka paca z tworzywa firmy Kubala – idealna do pracy z tynkiem

Największym producentem narzędzi budowlanych w Polsce pozostaje obecnie spółka Kubala. Założona w 1987 r., oferuje produkty doskonałe pod względem jakości wykonania; przykładem może tutaj być oferowana przez naszą hurtownię paca o nr indeksowym 0300. Wykonana w całości z tworzywa sztucznego (ABS), polecana jest szczególnie do robót przy tynkowaniu, takich jak zacieranie czy fakturowanie. Płytka, stanowiąca część roboczą, ma grubość 4mm; dzięki zaokrąglonym brzegom unikniemy zarysowania zacieranej powierzchni, z kolei połączenie rączki z płytką, wykonane metodą ultradźwiękowego zgrzewania, gwarantuje dokładną równość. Ponadto paca sama w sobie została idealnie wyważona i wyposażona w ergonomiczny uchwyt profilowany.

 Jakość wykonania gwarantowana przez producenta Kubala. 

W jednej przesyłce bez dodatkowych kosztów możesz zamówić pozostałe narzędzia, folie taśmy oraz akcesoria do ociepleń.

Informację o wysyłce znajdziesz w zamawianie.

Więcej informacji i porad technicznych znajdziesz w naszym dziale FAQ.


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię