Styropian Termo Organika SILVER dach podłoga EPS 80 037

Styropian biały EPS 80 produkcji Termo Organika. Sprawdzi się idealnie na mniej obciążone podłogi.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λD≤0,037 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu: CS(10)≥80 kPa
Wytrzymałość na zginanie: BS≥125 kPa

Cena: 79.34zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 14.84zł
Cena za m3 ~ 264.47zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0.3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian podłogowy SILVER dach-podłoga EPS 80 od firmy Termo Organika

Na przestrzeni lat swojej działalności, firma Termo Organika zdążyła przyzwyczaić klientów nie tylko do najwyższej jakości i dużej dostępności, ale przede wszystkim bogatego katalogu swoich produktów. Nieważne czy chcesz kupić styropian fasadowy czy styropian podłogowy, Termo Organika posiada kilka wersji każdego ze swoich produktów.

Linia Silver dach-podłoga to płyty wyprodukowane klasyczną modą spieniania polistyrenu, które dostępne są w wersji z gładkimi bokami oraz frezami. Styropian w standardzie posiada wymiar płyt 1000 mm x 500 mm, a także szeroki wybór grubości – już od 1 cm, dzięki czemu można z łatwością dobrać go do swoich zastosowań. Nie zawsze konieczne jest zastosowanie styropianu o najlepszych parametrach. Na słabiej obciążonych podłogach i przy cieńszy warstwach ocieplenia. Od lat świetnie w tym celu sprawdza się styropian podłogowy EPS 80 od firmy Termo Organika. Dlaczego SILVER dach-podłoga okaże się dobrym wyborem?

Termo Organika parametry techniczne – dobre właściwości lambda SILVER dach-podłoga

Najważniejszymi właściwościami, jakie należy wziąć pod uwagę chcąc znaleźć dobry styropian podłogowy jest zarówno współczynnik przenikania ciepła, jak również wytrzymałość na obciążenie. W obydwu aspektach SILVER dach-podłoga od Termo Organiki radzi sobie naprawdę dobrze:

• Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła 0,037 W/mK,

• Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym ≥ 80 kPa,

• Klasa reakcji na ogień – E.


Kiedy warto wybrać styropian Termo Organika SILVER dach-podłoga?


Dobre właściwości płyty pokazują jednak nie na papierze, a rzecz jasna w praktyce. Zdecydowanie warto wybrać styropian SILVER dach-podłoga, jeśli przystępujesz do izolacji:

• Podłóg na gruncie – w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej, pod warunkiem nie za dużego obciążenia

• Podłóg w systemie ogrzewania podłogowego,

• Tarasów i balkonów,

• Stropów zewnętrznych,

• Stropodachów pełnych i tych o wiotkiej konstrukcji (wyłożonych m.in. blachą trapezową).


Cena styropianu Termo Organika SILVER dach-podłoga – dobra inwestycja


Firma Termo Organika działa na rynku materiałów izolacyjnych od ponad 25 lat dostarczając płyty styropianowe najwyższej klasy. Od 2012 roku przedsiębiorstwo założone w Mielcu oferuje nie tylko pojedyncze produkty do ociepleń, ale również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). 

Termo Organika to 5 zakładów produkcyjnych i 5 nowoczesnych laboratoriów zakładowych, a klasę produktu potwierdza m.in. Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości. Dla klientów, którzy chcą wybrać sprawdzony i przetestowany produkt zgodny z deklaracją, cena SILVER dach-podłoga okaże się konkurencyjna.  

Warto zaznaczyć, że podłogi wymagają zastosowania izolacji przeciwwilgociowej – np. folii bitumicznej, folii PE czy np. papy podkładowej. Producent nie zaleca stosowania płyt w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie substancji wpływających destrukcyjnie na polistyren – jak np. rozpuszczalniki organiczne.

Więcej informacji na temat montażu znajdziesz w naszym dziale BLOG i FAQ.

Parametry techniczne i pozostałe informacje znajdziesz w karcie produktu.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię