Styropian Swisspor EPS 70 038 Fasada Podłoga

Uniwersalny styropian Swisspor eps 70 o podwyższonych parametrach; świetnie sprawdzi się zarówno na podłodze, jak i na elewacji


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: ≤ 0,038 [W/mK]
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 70 [kPa]
82.66zł (w tym 23%)
VAT: 15.46zł
Cena za m3 ~ 275.53zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3, tj. łącznie 80 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Swisspor - Fasada Podłoga EPS 70-038 - Solidny styropian uniwersalny

Płyty styropianowe Fasada Podłoga EPS 70-038 stanowią kolejny produkt od Swissporu - znanego i cenionego szwajcarskiego producenta izolacji o ponad 30-letnim doświadczeniu w branży. Jest to ogrzewanie o rzadko spotykanym szerokim zakresie stosowania, sprawdzające się zarówno na podłogi jak i elewacje (na ogół do obu produkuje się płyty osobnego przeznaczenia). Deklarowane przewodzenie ciepła, wynoszące 0,038 W/mK, stanowi najlepszą wartość jaką można uzyskać dla styropianów białych na elewację, a jest również solidną liczbą w zakresie zastosowań na podłogę. Podobnie jest z potwierdzoną wytrzymałością na ściskanie - 70 kPa (2,1t/m2) to wartość średnia dla styropianów na podłogi, umożliwiająca stosowanie produktu na nieco mniej obciążone podłogi, lecz w przypadku używania na fasadach potwierdza tylko najlepszą jakość oferowanego produktu.

Zastosowanie Swisspor EPS 70 - 038

Jak to zostało wspomniane wyżej, styropian ten ma dwojakie zastosowanie. Świetnie sprawdzi się jako izolacja do ścian, w tym tych ocieplanych metodą ETICS ("lekką mokrą"), BSO czy też "lekką suchą", ścian szkieletowych oraz warstwowych, a także rozmaitych wieńców, ościeży, nadproży i innych miejsc. Jednakże parametry styropianu pozwalają na stosowanie go z powodzeniem również do podłóg, wewnętrznych ścianek przedziałowych, stropów od spodu (przy metodzie ETICS) oraz stromych dachó między krokwiami.

Swisspor Fasada Podłoga to jeden z lepszych produktów z tego szwajcarskiego koncernu. Solidne parametry w połączeniu z uniwersalnością stosowania owocują produktem, którym z powodzeniem można ocieplić zarówno ściany, jak i podłogi oraz dach naszego domu. Wybierając ten styropian, na pewno będzie się zadowolonym z końcowego rezultatu.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: