Styropian Styropmin Podłoga/Parking DP CS PRO 150 035

Styropian marki Styropmin, przeznaczony pod parkingi i inne mocno obciążone podłoża. Wytrzymuje nawet duży nacisk, a dodatkowo gwarantuje bardzo dobre zatrzymanie ciepła.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤0,035 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu CS(10): ≥150 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): 200 [kPa]

Cena: 126.20zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 23.60zł
Cena za m3 ~ 420.67zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropmin to firma, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród klientów ceniących sobie wysoką jakość. W katalogu producenta nie mogło zabraknąć również bardzo wytrzymałych płyt podłogowych przeznaczonych na wykonanie solidnej warstwy izolacji posadzek parkingowych. Dlaczego warto postawić na Styropmin Podłoga/Parking DP CS PRO 150 035?

Styropmin - styropian podłogowy klasy premium

Płyty Styropmin oznaczone EPS 150 to odpowiedź na zapotrzebowanie wymagających klientów, którzy szukają naprawdę mocnego styropianu podłogowego. Ten materiał termoizolacyjny, który powstaje w procesie spieniania granulek polistyrenu to idealne rozwiązanie w przypadku wykonywania izolacyjnej warstwy obciążonych podłóg – płyty wytrzymują aż 4,5 t/m2. Kluczową rolę odgrywa w tym aspekcie wytrzymałość na ściskanie. Przy 10% odkształceniu względnym płyty wytrzymują ≥150 kPa.

Styropmin Podłoga/Parking DP CS PRO 150 035 –świetna izolacja

Płyty Styropmin Podłoga/Parking DP CS PRO 150 035 występują w wariancie z krawędziami prostymi (grubość od 2 do 20 cm) oraz frezowanymi (grubość od 5 do 20 cm), co pozwala z łatwością dostosować styropian do Twoich zastosowań. Jak się jednak okazuje, pozwala on stworzyć nie tylko bardzo wytrzymałą, ale również ciepłą warstwę izolacji obciążonych podłóg. Wszystko za sprawą deklarowanego współczynnika przewodzenia ciepła  λD = 0,035 W/mK, co jest świetnym wynikiem dla białych styropianów EPS.

Styropian Styropmin - EPS 150 Szerokie zastosowanie

Bardzo dobre właściwości dotyczące wytrzymałości oraz świetny wynik przewodzenia ciepła lambda sprawia, że zastosowanie płyt Styropmin Podłoga/Parking DP CS PRO 150 035 jest bardzo szerokie. Produkt świetnie sprawdzi się podczas izolacji m.in.:

  • podłóg i posadzek przemysłowych, w tym parkingów i garażów,
  • dachów płaskich z dowolną warstwą hydroizolacji,
  • dachów płaskich w układzie stropodachów pełnych.

Co więcej, płyty są chętnie wykorzystywane przez klientów w budownictwie drogowym oraz inżynierskim jako wypełnienia konstrukcyjne, szalunki tracone, a także jako warstwa, która chroni konstrukcje drogowe przed przemarzaniem.

Cena Styropmin Podłoga/Parking DP CS PRO 150 035 – święty spokój kosztuje

Porównując inne styropiany podłogowe cena Styropmin Podłoga/Parking DP CS PRO 150 035 nie jest tańsza ale bardzo atrakcyjna – szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż jest to produkt klasy premium.

Styropmin to wiodący i jeden z największych producentów styropianu zarówno w Polsce. Przedsiębiorstwo prężnie działa na rynku od lat 90., specjalizując się w produkcji materiałów termoizolacyjnych wykonanych z polistyrenu ekspandowanego. O wysoką dostępność dbają cztery zakłady produkcyjne w naszym kraju. Firma oferuje również tańsze styropiany pod marką Lubau. Możemy je zamawiać razem ze Styropmin w jednym minimum logistycznym. Wynoszącym łącznie 80 opakowań.

Przy grubszych warstwach styropianu na podłodze należy wybrać mocniejszy produkt z oznaczeniem co najmniej EPS 150

Odwiedź nasz dział FAQ i znajdź więcej informacji na temat doboru styropianu.

Kupując styropian Styropmin Podłoga/Parking DP CS PRO 150 035 możesz zamówić również inne produkty do ociepleń, jak np. siatka podtynkowa, piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego – a wszystko to z opcją darmowej dostawy. 

Polecamy także folię budowlaną dostępną na naszej stronie.

Szczegółowe dane techniczne płyt – sprawdź kartę produktu.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: