Styropian Neotherm Podłoga Standard EPS 60 040

Ocena produktu:

Tani styropian do ocieplania podłóg na stropie, produkcji Neotherm; charakteryzuje się nieco słabszymi parametrami. Produkt dla klientów szukających ekonomicznego materiału.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,040 W/mK
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 60 kPa

Cena: 68.27zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.77zł
Cena za m3 ~ 227.57zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Niekosztowne ocieplenie pod podłogi: Neotherm Dach Podłoga Standard

Płyty styropianowe do ocieplania Neotherm Dach Podłoga Standard stanowią produkt klasy ekonomicznej, przeznaczony – zgodnie ze swoją nazwą - do mocowania pod zadaszenia oraz podłogi. Jako towar z niższej półki cenowej, nie wyróżniają się specjalnie wybitnymi parametrami; współczynnik zatrzymania ciepła wynosi w nich 0,040 W/mK, podczas gdy wytrzymałość na ściskanie przy odkształc. względnym 10% osiąga maks. 60 kPa (w praktyce zniesie na sobie ciężar maks. 1,8t/m2). Obie te wartości sięgają na ogół raczej dolnych granic norm rynkowych – szczególnie wytrzymałość na ściskanie/obciążenia, która sprawia, że Dach Podłoga Standard nie powinien być stosowany na bardziej obciążone podłogi takie jak posadzki na gruncie. Pominąwszy jednak ten fakt, nadal mamy do czynienia z produktem ogólnie jak najbardziej zdatnym do użycia w warunkach domowych, jeśli jesteśmy w stanie sobie zagwarantować, że podłoga, pod którą zamocujemy ten styropian, nie będzie nigdy mocniej obciążana.

Neotherm – styropiany na każdą okazję

Płyty te został wyprodukowane pod marką Neotherm. Jest to, w porównaniu do konkurencji, nieco młodsza firma, bo powstała w 2008 roku. Oprócz najbardziej typowych parametrowo styropianów każdego typu, Neotherm postawił również, wyróżniając się przy tym na tle innych producentów, na produkty celujące w bardziej nietypowe nisze rynku, o cechach starannie dobranych pod bardziej unikalne wymagania odbiorców. Znani są również ze swojej wełny mineralnej Neowool oraz produktów chemii budowlanej.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Bruno
Styropian, który spokojnie mogę polecić, całe poddasze wyłożone, wszystko zgodnie z zapewnieniami producenta.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię