Styropian Neotherm Podłoga Premium EPS 70 039

Ocena produktu:

Białe płyty ze styropianu, przeznaczone do zakładania pod słabo obciążone podłogi. Oferują solidne ocieplenie dla wnętrza oraz przeciętną odporność na obciążenie. Wyprodukowane przez Neotherm.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,039 W/mK
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 70 kPa

Cena: 71.96zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 13.46zł
Cena za m3 ~ 239.87zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Do zastosowań domowych często niekoniecznie potrzebne nam są  najlepsze dostępne styropiany. Z powodzeniem można stosować wtedy nawet nieco słabsze mechanicznie produkty, dopóki jesteśmy pewni, że nie będzie ryzyka przekroczenia ich maksymalnego obciążenia. Jeżeli poszukujecie normalnego, typowego produktu o niezbyt wygórowanych wymaganiach, to płyty styropianowe Neodach Podłoga Premium powinny z powodzeniem sobie tutaj poradzić.

Neotherm Neodach Podłoga Premium – styropian do podłóg na stropie.

Neodach Podłoga Premium to produkt marki Neotherm – zakładów istniejących już od 2008 roku, produkujących zarówno chemię budowlaną, jak i wełnę mineralną oraz płyty styropianowe. Opisywany tutaj materiał stanowi w swojej kategorii klasę średnią – nie jest on jakoś szczególnie słaby w którymś względzie, chociaż nie ma też żadnych wybitnych cech. Parametr cieplny, wynoszący 0,039 W/mK powinien spokojnie zagwarantować nam utrzymanie ciepła w budynku. Natomiast naprężenie ściskające – czyli również maksymalne obciążenie – osiąga tutaj wartość 70 kPa, czyli 2,1t/m2. Jeżeli nie planujemy, by dom miał wytrzymywać jakieś szczególne obciążenia, to wartość ta powinna nam na spokojnie wystarczyć do codziennego użytku.

Neodach Podłoga Premium od Neothermu to dobry produkt na swoją cenę. Nie ma oszałamiających cech, ale do przeciętnego domostwa powinien sprawdzić się w sam raz.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Krystiano
Dobry produkt od Neotherm, porządne ocieplenie.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię