Styropian Neotherm Parking EPS 200 034

Wzmocniony styropian biały, dedykowany pod posadzki parkingowe. Wytwór zakładów Neotherm, wyśmienicie się sprawdzi wszędzie tam, gdzie potrzebny jest twardy produkt, będący w stanie znieść duże obciążenia.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,034 W/mK
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 200 kPa

Cena: 153.14zł

(w tym 23%)
VAT: 28.64zł
Cena za m3 ~ 510.47zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Styropian zdolny wytrzymać olbrzymie obciążenia – Neotherm Parking EPS 200

Płyty styropianowe Neotherm Parking EPS 200 stanowią produkt dedykowany do użycia pod każdą podłogę, która w naszych założeniach budowlanych będzie musiała utrzymać na sobie naprawdę spore ciężary. Styropian ten pochodzi z fabryk spółki Neotherm – producenta styropianów, wełny mineralnej oraz chemii budowlanej, mającego ponad 10 lat doświadczenia w branży. Jak przystało na szanujący się produkt parkingowy, płyty te wykazują się bardzo dużym współczynnikiem naprężenia ściskającego (przy względnym odkszt. wynoszącym 10%); w przypadku tych płyt mamy do czynienia z klasą premium w tej kategorii, bowiem wspomniany współczynnik sięga tutaj aż do 200 kPa, co dla laika oznacza maksymalny ciężar nawet do 6t/m2. Jednakże silnie obciążony grunt oraz posadzki przemysłowe to nie jedyne zastosowanie dla tego produktu – z powodzeniem sprawdzi się również na dachu, jako izolacja przed ucieczką ciepłą z wnętrza budynku. Dzieje się to za sprawą niskiego parametru cieplnego, o wartości 0,034 W/mK, gwarantującego skuteczne powstrzymanie ucieczki ciepła; zresztą takie parametry często idą ze sobą w parze w styropianach parkingowych.

Neotherm Parking EPS 200 to porządny, konkretny styropian o zarówno dobrej izolacji cieplnej, jak i niezrównanej wytrzymałości mechanicznej. Stanowi doskonały wybór zarówno gdy potrzebujemy ocieplić mocno obciążone podłogi, jak i gdy chcemy solidnie zabezpieczyć dach przed utratą ciepła.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: