Styropian Lubau PARKING PREMIUM EPS 200 035

Płyty styropianowe, przeznaczone na podłoża parkingowe, od Lubau. Mogą się poszczycić najwyższą wytrzymałością na obciążenia (do 6t/m2), w połączeniu z bardzo dobrym ociepleniem


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λ: 0,035 W/(m*K)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 200 kPa

Cena: 116.97zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 21.87zł
Cena za m3 ~ 389.90zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Bywają sytuacje i powierzchnie parkingowe wymagające szczególnej izolacji. Zwykle mowa tutaj o miejscach często używanych przez co najmniej kilka samochodów naraz i tym samym z reguły mocno obciążonych. W takich sytuacjach potrzebny jest szczególnie twardy styropian, zdolny wytrzymać nawet największe obciążenie; doskonałym przykładem takiego styropianu, zdolnego sprostać wymienionym wyzwaniom, jest produkt Lubau Parking Premium 200 035.

Najtwardszy styropian od Lubau - Parking Premium 200 035 

Pierwsze – i najważniejsze – co się rzuca w oczy to poziom wytrzymałości na ściskanie. „Premium” w nazwie styropianu mowi samo za siebie – poziom 200 kPa gwarantuje nam olbrzymią wytrzymałość na obciążenia (nawet 6t/m^2!) oraz bezproblemowe użytkowanie nawet w ciężkich warunkach. Do tego dochodzi również najwyższej klasy parametr przewodzenia ciepła; poziom 0,035 W/mK to najwyższa klasa w kategorii białych płyt styropianowych (cieplejsze wartości osiągają tylko i wyłącznie płyty grafitowe). Dzięki wszystkim tym cechom Parking Premium 200 doskonale sprawdzi się na posadzkach parkingowych, ale nie tylko – doskonale poradzi sobie również na podłogach zwykłych, a nawet jako izolator na dach.

Lubau – kilka słów o marce 

Linia produktów Lubau to własność koncernu Lubau Sp. z o.o.; Lubau w tym okresie celuje przede wszystkim w dobrą jakość materiału za atrakcyjną cenę. Do Lubau należy również marka Styropmin – top segmentu premium.


Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety oraz co oznaczają parametry w nazwie styropianu i który dla Ciebie będzie odpowiedni.

Ze styropianem Lubau możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Zapraszamy do zakupu czarnej folii budowlanej.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię