Styropian Lubau Dach Podłoga Plus EPS 70 038

Ocena produktu:

Produkt dla klientów bez szczególnych wymagań. Styropian biały marki Lubau, do montażu pod podłogi i dachy. Porządne ocieplenie w połączeniu z przeciętną wytrzymałością obciążeniową. Dobry w warunkach domowych.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λ:
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 70 kPa

Cena: 64.94zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 12.14zł
Cena za m3 ~ 216.47zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Poszukując materiału na ocieplenie podłóg nie zawsze potrzeba nam czegoś drogiego i mocnego; na warunki codziennego użytkowania w zupełności mogą nam wystarczyć odrobinę słabsze styropiany. Dla klientów poszukujących zwykłego produktu  Lubau ma ofertę w postaci płyt styropianowych Dach Podłoga Plus 70 038.

Styropian na podłogę bez dużych wymagań - Lubau Dach Podłoga Standard 70 038 

Najważniejsze parametry przy styropianach podłogowych to na ogół współczynnik przewodzenia ciepła oraz wytrzymałość na nacisk. W przypadku Dach Podłoga Plus ten pierwszy wynosi 0,038 W/mK – jest to dosyć dobry parametr, który zapewni nam utrzymanie ciepła wewnątrz budynku. Naprężenie ściskające (10% odkszt.) osiąga z kolei deklarowaną wartość 70 kPa, przekładającą się na 2,1t/m^2; jest to wartość średnia, dobrze sprawująca się na co dzień.

Lubau Dach Podłoga Plus to produkt pół-ekonomiczny, idealny gdy nie mamy specjalnie wygórowanych wymagań względem kupowanego styropianu podłogowego, i chcemy nieco zaoszczędzić pieniędzy.

Lubau – styropiany w przystępnej cenie 

Lubau stanowi markę firmy Lubau Sp. z o.o., do której należy również top segmentu premium – marka Styropmin. W tym sezonie Lubau stawia bardziej na świadomych konsumentów poszukujących towaru w atrakcyjnej cenie.


Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety oraz co oznaczają parametry w nazwie styropianu i który dla Ciebie będzie odpowiedni.

Ze styropianem Lubau możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Folia budowlana dostępna w ofercie naszego sklepu doskonale sprawdzi się pod wylewki.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Maniek
Styropian bez zastrzeżeń, wszystko zgodnie z zapewnieniami producenta.
Miłosz
Styropian Lubau to produkt godny polecenia, to porządne ocieplenie.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię