Styropian grafitowy Genderka EPS 100 031 Dach Podłoga Extra

Grafitowe płyty styropianowe klasy premium; do mocowania pod podłogi oraz dachy. Mocny, twardy produkt, o najlepszych dla styropianów grafitowych parametrach cieplnych. Producent: Genderka.


Współczynnik przewodzenia ciepła λd ≤ 0,031 (W/mK)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym CS(10)100 ≥ 100 kPa
91.14zł (w tym 23%)
VAT: 17.04zł
Cena za m3 ~ 303.80zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3 (dla tego produktu będzie to 100 opakowań). W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian grafitowy na podłogę Gendera EPS 100-031  - ,  wysoka izolacyjności oraz odporność na duże obciążenia.

Styropian grafitowy na podłogę Genderka w wersji premium. Maksymalne zabezpieczenie przed zimnem w gruntu. Zaleca się przy cienkiej warstwie styropianu na podłodze.  Parametry tego styropianu grafitowego od firmy Genderka są jego mocną stroną  Lambda 031 jest bardzo dobrym parametrem, lepszy wynik ma tylko styropian grafitowy na podłogę  lambda 030. Podczas użytkowania ta niewielka różnica nie będzie oczywiście w żadnym stopniu dla nas odczuwalna. Wytrzymałość na ściskanie tego styropianu eps 100 (3t/m2) gwarantuje na bezproblemowe użytkowanie w obciążonych warunkach. Styropian zaleca się do budownictwa energooszczędnego, pasywnego.Sprawdzi się również przy izolacji dachów.

Genderka to jeden z największych producentów styropianu w Polsce. Firma powstała w 1989r. Kojarzona jest na rynku jako rzetelna marka z produktami wysokiej jakości.Na tą chwilę ma pięć zakładów produkcyjnych. 

Cena styropianu grafitowego Genderka eps 100 031 jest konkurencyjna.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę  

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.  

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:

Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię