Styropian Genderka EPS T Styrak 045

Styropian akustyczny firmy Genderka. Płyty styropianowe zostały poddane dodatkowej obróbce, nadającej im właściwości tłumienia dźwięków. Produkt kruchy, należy unikać stosowania na obciążonym podłożu.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λd ≤ 0,045 W/(m×K)
Wskaźnik zmniejszenia poziomu uderzeniowego Δ LW: 23-33 dB
53.51zł (w tym 23%)
VAT: 10.01zł
Cena za m3 ~ 178.37zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 30m3, tj. łącznie 100 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian Genderka EPS T Styrak 045 – na dach i podłogi

     Każdy człowiek pragnie zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo i spokój. Byłoby to niemożliwe bez zatroszczenia się o akustykę domu. Właściwa izolacja akustyczna ma jednak największe znaczenie w tych budynkach, które są narażone na dźwięki uderzeniowe, czyli taki rodzaj dźwięków, które powstają w efekcie pobudzania do drgań stropu w trakcie jego użytkowania. Dzieje się tak między innymi w szkołach czy hotelach. Jest jednak na to sposób – zastosowanie styropianu akustycznego, jak Genderka EPS T Styrak 045!

 Styropian akustyczny – co to jest?

    Styropian Genderka EPS T Styrak 045 to rodzaj styropianu akustycznego, który znajduje zastosowanie w tych budynkach, które narażone są na hałas i w związku z tym trzeba je w jakiś sposób wyciszyć. Dzięki zastosowaniu naszego styropianu akustycznego Genderka EPS T Styrak pomieszczenia będą chronione przed niepotrzebnymi dźwiękami płynącymi z zewnątrz i od siebie nawzajem.

 Styropian Styrak – zalety produktu 

    Styropian akustyczny Genderka EPS T Styrak 045 powstał w specjalny sposób, pozwalający uzyskać oczekiwane właściwości. W wyniku specjalnej obróbki mechanicznej powstaje elastyczny styropian, który jest w stanie zmniejszyć poziom uderzeniowy od 28 do 30 dB. Tego rodzaju styropiany należą do grupy kruchych produktów, więc nie są odpowiednie na bardzo obciążone podłogi. Można je za to nakładać w cienkiej warstwie na te niezbyt obciążone długotrwale – wartość obciążenia nie powinna przekraczać 4,0 kN/m. Styropian jest jednak odporny na ściskanie, zginanie i posiada stabilność wymiarową w określonych warunkach temperatury i wilgotności. Razem z posadzką tworzy tak zwaną podłogę pływającą, izolującą przed dźwiękami o niskich częstotliwościach.

Tego styropianu nie należy stosować na gruncie jak i w miejscach obciążonych! Jest to bowiem bardzo kruchy i słaby produkt.

- Wymiary płyt: 1000 x 500 mm

- Klasa reakcji na ogień: E

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania znajdziesz w karcie produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: