Styropian Genderka EPS T Styrak 045

Ocena produktu:

Styropian akustyczny firmy Genderka. Płyty styropianowe zostały poddane dodatkowej obróbce, nadającej im właściwości tłumienia dźwięków. Produkt kruchy, należy unikać stosowania na obciążonym podłożu.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λd ≤ 0,045 W/(m×K)
Wskaźnik zmniejszenia poziomu uderzeniowego Δ LW: 23-33 dB

Cena: 52.24zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 9.77zł
Cena za m3 ~ 175.89zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0.297 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Styropian Genderka EPS T Styrak 045 – na dach i podłogi

     Każdy człowiek pragnie zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo i spokój. Byłoby to niemożliwe bez zatroszczenia się o akustykę domu. Właściwa izolacja akustyczna ma jednak największe znaczenie w tych budynkach, które są narażone na dźwięki uderzeniowe, czyli taki rodzaj dźwięków, które powstają w efekcie pobudzania do drgań stropu w trakcie jego użytkowania. Dzieje się tak między innymi w szkołach czy hotelach. Jest jednak na to sposób – zastosowanie styropianu akustycznego, jak Genderka EPS T Styrak 045!

 Styropian akustyczny – co to jest?

    Styropian Genderka EPS T Styrak 045 to rodzaj styropianu akustycznego, który znajduje zastosowanie w tych budynkach, które narażone są na hałas i w związku z tym trzeba je w jakiś sposób wyciszyć. Dzięki zastosowaniu naszego styropianu akustycznego Genderka EPS T Styrak pomieszczenia będą chronione przed niepotrzebnymi dźwiękami płynącymi z zewnątrz i od siebie nawzajem.

 Styropian Styrak – zalety produktu 

    Styropian akustyczny Genderka EPS T Styrak 045 powstał w specjalny sposób, pozwalający uzyskać oczekiwane właściwości. W wyniku specjalnej obróbki mechanicznej powstaje elastyczny styropian, który jest w stanie zmniejszyć poziom uderzeniowy od 28 do 30 dB. Tego rodzaju styropiany należą do grupy kruchych produktów, więc nie są odpowiednie na bardzo obciążone podłogi. Można je za to nakładać w cienkiej warstwie na te niezbyt obciążone długotrwale – wartość obciążenia nie powinna przekraczać 4,0 kN/m. Styropian jest jednak odporny na ściskanie, zginanie i posiada stabilność wymiarową w określonych warunkach temperatury i wilgotności. Razem z posadzką tworzy tak zwaną podłogę pływającą, izolującą przed dźwiękami o niskich częstotliwościach.

Tego styropianu nie należy stosować na gruncie jak i w miejscach obciążonych! Jest to bowiem bardzo kruchy i słaby produkt.

- Wymiary płyt: 1000 x 500 mm

- Klasa reakcji na ogień: E

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania znajdziesz w karcie produktu

Konrad
Spoko styropian, parametry godne polecenia, no cena bardzo konkurencyjna, jestem zadowolony, polecam.
Marcin
Cena bardzo dobra produkt również ok
Adam
To moja kolejna robota na tym produkcje. Naprawdę fajnie się sprawdza. Godny polecenia.
Anonimowy
Po wnikliwej analizie styropianów dostępnych na rynku zdecydowałem się właśnie na Styraka. Dostawa szybko dojechała można rozpoczynać pracę.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię