Styropian Genderka EPS T Styrak 045

Ocena produktu:

Styropian akustyczny firmy Genderka. Płyty styropianowe zostały poddane dodatkowej obróbce, nadającej im właściwości tłumienia dźwięków. Produkt kruchy, należy unikać stosowania na obciążonym podłożu.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λd ≤ 0,045 W/(m×K)
Wskaźnik zmniejszenia poziomu uderzeniowego Δ LW: 23-33 dB

Cena: 93.48zł

(w tym 23%)
VAT: 17.48zł
Cena za m3 ~ 311.60zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Darmowy transport producenta jest od 30m3, tj. łącznie 100 opakowań.
W przypadku mniejszych ilości
skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian Genderka EPS T Styrak 045 – na dach i podłogi

     Każdy człowiek pragnie zapewnić sobie i swojej rodzinie bezpieczeństwo i spokój. Byłoby to niemożliwe bez zatroszczenia się o akustykę domu. Właściwa izolacja akustyczna ma jednak największe znaczenie w tych budynkach, które są narażone na dźwięki uderzeniowe, czyli taki rodzaj dźwięków, które powstają w efekcie pobudzania do drgań stropu w trakcie jego użytkowania. Dzieje się tak między innymi w szkołach czy hotelach. Jest jednak na to sposób – zastosowanie styropianu akustycznego, jak Genderka EPS T Styrak 045!

 Styropian akustyczny – co to jest?

    Styropian Genderka EPS T Styrak 045 to rodzaj styropianu akustycznego, który znajduje zastosowanie w tych budynkach, które narażone są na hałas i w związku z tym trzeba je w jakiś sposób wyciszyć. Dzięki zastosowaniu naszego styropianu akustycznego Genderka EPS T Styrak pomieszczenia będą chronione przed niepotrzebnymi dźwiękami płynącymi z zewnątrz i od siebie nawzajem.

 Styropian Styrak – zalety produktu 

    Styropian akustyczny Genderka EPS T Styrak 045 powstał w specjalny sposób, pozwalający uzyskać oczekiwane właściwości. W wyniku specjalnej obróbki mechanicznej powstaje elastyczny styropian, który jest w stanie zmniejszyć poziom uderzeniowy od 28 do 30 dB. Tego rodzaju styropiany należą do grupy kruchych produktów, więc nie są odpowiednie na bardzo obciążone podłogi. Można je za to nakładać w cienkiej warstwie na te niezbyt obciążone długotrwale – wartość obciążenia nie powinna przekraczać 4,0 kN/m. Styropian jest jednak odporny na ściskanie, zginanie i posiada stabilność wymiarową w określonych warunkach temperatury i wilgotności. Razem z posadzką tworzy tak zwaną podłogę pływającą, izolującą przed dźwiękami o niskich częstotliwościach.

Tego styropianu nie należy stosować na gruncie jak i w miejscach obciążonych! Jest to bowiem bardzo kruchy i słaby produkt.

- Wymiary płyt: 1000 x 500 mm

- Klasa reakcji na ogień: E

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania znajdziesz w karcie produktu

Adam
To moja kolejna robota na tym produkcje. Naprawdę fajnie się sprawdza. Godny polecenia.
Anonimowy
Po wnikliwej analizie styropianów dostępnych na rynku zdecydowałem się właśnie na Styraka. Dostawa szybko dojechała można rozpoczynać pracę.

Oceń ten produkt: