Styropian Genderka EPS 150 036 Dach Podłoga Parking

Ocena produktu:

Wzmocniony styropian biały, do podłoży parkingowych i podobnych, produkcji Genderki. Podwyższona odporność na ściskanie gwarantuje skuteczne działanie; ponadto produkt oferuje wysoki współczynnik termiczny.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤0,036 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu CS(10): ≥150 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): 200 [kPa]

Cena: 100.37zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 18.77zł
Cena za m3 ~ 334.57zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Bez względu na to, czy zamierzasz stworzyć ciepłą i przede wszystkim wytrzymałą warstwę izolacji w swoim garażu czy parkingu, nie możesz pozwolić sobie na klasyczną wersje płyt stosowaną na nieobciążonych posadzkach. Do takich zadań stworzony jest styropian EPS 150, który wytrzyma naprawdę spore obciążenia. Dlaczego warto postawić na płyty z serii Dach Podłoga Parking od Genderki?

Genderka EPS 150 036 Dach Podłoga Parking – mocniejszy styropian na miejsca szczególnie obciążone

Wzmocniony biały styropian to aktualnie jedna z najważniejszych pozycji producentów, którzy dostrzegają rosnące zapotrzebowanie klientów. Aktualnie każdy projekt domu przewiduje co najmniej jedno miejsce parkingowe w garażu, a z każdym rokiem przybywa tych oferujących przestrzeń dla dwóch aut. Również na podłogach używamy częściej warstw izolacji od 20 cm w wzwyż.

Aby zadbać o wytrzymałą i ciepłą podłogę narażoną na obciążenia aut. Czy też odporną na osiadanie przy grubszej warstwie warto wybrać produkt wysokiej jakości. Taki właśnie jest styropian Genderka EPS 150 036 Dach Podłoga Parking, którego wytrzymałość na ściskanie przy 10% odkształceniu wynosi ≥ 150 kPa. Pozwala to stworzyć podłogę odporną na obciążenia sięgające 4,5t/m2, która da gwarancje na bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Ciepły styropian EPS 150 do wielu zastosowań

Produkt firmy Genderka to nie tylko domena wytrzymałości, ale także świetnych parametrów cieplnych. Styropian EPS 150 036 Dach Podłoga Parking charakteryzuje się lambdą na poziomie 0,36 – dla białych styropianów EPS jest to bardzo dobry wynik. Płyty w wariancie z prostymi krawędziami dostępne są o grubościach od 1 cm do 30 cm. Z kolei klienci wybierający wersję z frezami mogą dobrać styropian do swoich zastosowań wybierając grubość od 5 cm do 20 cm.

Styropian Genderka okaże się świetnym wyborem podczas pracy izolacyjnych:

  • podłóg i posadzek z ogrzewaniem podłogowym,
  • podłóg na gruncie z podkładem posadzkowym,
  • podłóg pod podkładem z prefabrykowanych płyt,
  • podłóg pod podkładem posadzkowym,
  • cokołów w Bezspoinowych Systemach Ociepleń,
  • ścian poniżej poziomu gruntu z izolacją przeciwwodną,
  • stropodachów pełnych bez dostępu.

Cena Genderka EPS 150 036 Dach Podłoga Parking

Fachowcy wielokrotnie spotykają się z produktami firmy Genderka, czyli polskiego przedsiębiorstwa plasującego się w czołówce największych krajowych producentów. Klienci wybierają płyty ze względu na świetny stosunek do tego, co oferuje cena Genderka EPS 150 036 Dach Podłoga Parking. 5 zakładów produkcyjnych na terenie Polski  pozwala sprawnie odpowiadać na zapotrzebowanie klientów, którzy cenią sobie dobre parametry pod kątem wytrzymałości oraz izolacji cieplnej. Ważna jest również możliwość zakupu płyt o wymiarach 100cm x 100cm czy 100 cm x 150 cm i większych  w każdej grubości. Produkt jest sprzedawany w ilości płyt na sztuki w tej samej  cenie m3.

Płyty powinny być oddzielone od bezpośredniego wpływu środowiska gruntowego – w tym celu świetnie sprawdzą się folie budowlane, które można wykorzystać przy izolacji podłóg na gruncie. 

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ. Dowiesz się stąd co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

 

 

 

 

 

Mirek
Najlepszy w swojej klasie. Szybka dostawa.
Anonimowy
Anonimowy
To już mój kolejny zakup w tej hurtowni. Styropian idealny.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię