Styropian Neotherm Fasada Super 040

Białe płyty ze styropianu, do montażu na elewacjach. Wyprodukowane przez zakłady Neotherm, wykazują solidne parametry termiczne; zapewniają solidne ocieplenie dla ścian domu.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,040 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe do powierzchni czołowych: ≥ 100 kPa

Cena: 73.80zł

(w tym 23%)
VAT: 13.80zł
Cena za m3 ~ 246zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Neotherm Neofasada Super 040 - ciepło za rozsądną cenę. 

Płyty styropianowe Neotherm Neofasada Super 040 stanowią rozsądny wybór dla konsumenta, który niedrogo chce w miarę solidnie ocieplić swój dom. Wytworzone w fabrykach Neotherm, przeznaczone są do montażu na ścianach i fasadach budowli. Ich najważniejszy parametr – współczynnik przewodzenia ciepła – wynosi 0,040 W/mK; jest to dość solidna wartość, zapewniająca nam w miarę ciepłe ściany. Są oczywiście jeszcze wydajniejsze styropiany na rynku, ale Neofasada Super w typowych warunkach domowych bez problemu powinna dać radę, dzięki czemu możemy zaoszczędzić nieco pieniędzy w portfelu. Przy odpowiednim doborze grubości, będziemy mogli również zachować normy budownictwa energooszczędnego.

Neotherm – kilka słów o firmie

Spółka Neotherm rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Obecnie jest to dynamicznie rozwijająca się firma, będąca właścicielem trzech zakładów produkcyjnych i planująca kolejne inwestycje. Znana jest przede wszystkim ze styropianów własnej marki firmowej, jak również kompleksowego systemu ociepleń o nazwie „System Neotherm Patent”. Wytwarza również wełnę mineralną marki Neowool, oraz produkty chemii budowlanej „Neo-”.

Styropian 040 to solidny wyrób. Starannie go mocując zapewnimy sobie dobre ocieplenie.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy w naszej hurtowni styropianu online.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: