Styropian Neotherm Fasada Standard 045

Ocena produktu:

Styropian na elewacje z niższej półki. Produkt firmy Neotherm, charakteryzujący się dość niskimi parametrami cieplnymi, rekompensowanymi przez bardzo niską cenę materiału.


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,045 W/mK
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe do powierzchni czołowych: ≥ 80 kPa

Cena: 56.46zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 10.56zł
Cena za m3 ~ 188.20zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Na ogół przy izolowaniu fasad oraz elewacji zależy nam na jak najcieplejszym materiale, żeby jak najskuteczniej zatrzymać ciepło przed ucieczką na zewnątrz. Nie zawsze jednak musimy stawiać w tym celu na najlepszy styropian. W niektórych przypadkach można sobie zrekompensować obniżone parametry, stosując większą grubość płyty; w innych z kolei samo ocieplanie nie ma aż tak dużego znaczenia, gdyż ocieplamy budynki i pomieszczenia, w których nie będziemy na co dzień przebywać dłużej – jak chociażby garaże czy szopy. W takich przypadkach, na ogół, powinien w zupełności nam wystarczyć najtańszy dostępny pod ręką styropian.

Tanie podstawowe ocieplenie: styropian Neotherm Fasada Standard

Do takich sytuacji firma Neotherm – młody gracz na rynku styropianów, o ponad 10 letnim doświadczeniu oraz z ofertą zawierającą również gamę bardziej niszowych produktów – poleca swój podstawowy produkt z kategorii styropianów elewacyjnych, jaki stanowi Neotherm Neofasada Standard. Jako typowy wyrób klasy ekonomicznej, kryjące się pod tą nazwą płyty styropianowe wyróżniają się przede wszystkim niską ceną, a co za tym idzie – również słabszymi parametrami cieplnymi. Neofasada Standard ma typowy dla swojej kategorii cenowej współczynnik przewodzenia ciepła, wynoszący 0,045 W/mK. Jest to wynik słaby, przez który styropian ten do ocieplania typowego domostwa powinien być stosowany tylko przez chcących jak najwięcej zaoszczędzić na zakupie; nawet wtedy trzeba się jednak liczyć również z tym, że późniejsze rachunki za ogrzewanie mogą szybko pochłonąć pozyskane oszczędności. Jednocześnie jednak, jeżeli poszukujemy materiału do podstawowego zabezpieczenia budynków i/lub pomieszczeń rzadziej używanych, ten tani styropian powinien bez problemu do tego celu wystarczyć.

Wyklejając ościeża okien cienkim styropianem, ograniczamy mostki termiczne w tych miejscach.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam również czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety.

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy w naszej hurtowni styropianu online.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Wasik
Dobry produkt. Jest godny polecenia. za taką cenę naprawdę ok
Iwan
cena faktycznie niska, ale sam styropian ok
Szymon
Cena zachęca a styropian jest naprawdę ok. Nie mam zastrzeżeń. Doskonała obsługa klienta.
Sławek
Ekonomiczny ale dość dobry.
Miłosz
Styropian w tej cenie na ocieplenie budynków gospodarczych, rewelka.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię