Klej do styropianu Arsanit Styrafix G

Klej niskoprężny na bazie poliuretanu, w puszce 750ml. Produkcji Arsanit, stanowi bardzo dobry środek do przyklejania grafitowych płyt ze styropianu.


Darmowa dostawa ze styropianem Arsanit.
Temperatura pracy: od -5°C do +30°C
Czas kołkowania: po 2 h
Wydajność opakowania (ETICS): do 8 m^2

Cena: 35.39zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 6.62zł
Ten produkt należy kupować w opakowaniu zbiorczym po 12 op.
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

op.

Klej do styropianu grafitowego w piance - prosta aplikacja

Jeśli chodzi o mocowanie styropianu, coraz częściej wybieraną alternatywą w stosunku do tradycyjnych zapraw klejowych są kleje poliuretanowe. Dostępne w lekkich puszkach, oferują zdecydowanie lepszą wydajność powierzchniową w stosunku do proszkowych zapraw, a także lepszą przyczepność do podłoża, jak również zdecydowanie mniejszą nasiąkliwość. Powstały w 2002 r. zakład Arsanit oferuje w tym zakresie dedykowane kleje Styrafix; odmiana oznaczona literą G przeznaczona jest przede wszystkim do klejenia płyt styropianowych z dodatkiem grafitu.

Dobry klej-pianka do styropianu grafitowego? Tylko Arsanit Styrafix G

Styrafix G, w przeciwieństwie do Styrafixu B, został zadedykowany przede wszystkim pod płyty grafitowe (zarówno EPS [klasyczny styropian] jak i XPS), a także płyty typu Aqua, przeznaczone do fundamentów, piwnic itd. Początkowe utwardzenie następuje już po 2 godzinach, z pełnym osiąganym w ciągu doby. Wydajność zależna jest od warunków pracy, lecz w przypadku optymalnych pozwala na zużycie nawet 8 m^2 powierzchni z jednej puszki (pojemność puszki 750ml). Temperatura pracy wynosi od -5°C do +30°C.

Styrafix G to optymalne rozwiązanie jeśli chodzi o przyklejanie płyt grafitowych. Szybko twardnieje, jest bardzo ekonomiczny, współpracuje z szerokim wyborem podłoży (m. in. mineralne, betonowe, tynkowe, ceramiczne...), a także jest odporny na szeroki zakres temperatur. Wybierając Styrafix, na pewno będziemy zadowoleni z rezultatu końcowego.


Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania - w karcie katalogowej

Darmowa dostawa - tylko z produktami Arsanit

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię