Styropian Swisspor EPS 70 039 fasada podłoga

Solidny biały styropian na fasadę, produkcji Swisspor. Solidny parametr termoprzewodzenia zapewnia zatrzymanie ciepła, a odporność na ściskanie wystarcza, by z powodzeniem stosować go w warunkach domowych np. na piętrze.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: 0,039 [W/mK]
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu względnym ≥ 70 [kPa]
Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe (TR): ≥ 100 kPa
75.60zł (w tym 23%)
VAT: 14.14zł
Cena za m3 ~ 252zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 24m3, tj. łącznie 80 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian Swisspor EPS 70 039 - mocny biały styropian na elewację i podłogę

 Lambda 039 jest bardzo dobrym parametrem dla styropianu białego na fasadę. Jeśli szukamy czegoś jeszcze cieplejszego to pozostaje nam fasada 038 lub styropian grafitowy. Styropian EPS 70 (2,1t/m2) nie jest może najlepszym parametrem jak na produkt styropian na posadzkę , lecz w zupełności nam wystarczy to użytkowania w warunkach domowych na nie za mocno obciążonych posadzkach. W kwestii jakości jest to produkt twardy, dobry styropian EPS 70. Jeśli zastosujemy styropian fasada 039 (o odpowiedniej grubości) , możemy zachować normy budownictwa energooszczędnego.

Produkty Swisspor to top w temacie materiałów do hydro i termoizolacji.
 

Swisspor Polska jest spółką-córką firmy Swisspor AG z Szwajcarii. W kraju ma 4 zakłady produkcyjne. Jest jednym z największych producentów w kraju.

Cena styropianu Swisspor eps 70 039 .jest jedną z wyższych w porównaniu do innych styropianów na fasadę. 

Należy jednak pamiętać, że jest to styropian na fasadę i podłogę. Wzmocniony styropian elewacyjny.

Pamiętaj o tym że, jeżeli przyklejanie płyt będzie wykonywane niestarannie i niefachowo to nawet zastosowanie najlepszego styropianu, o najniższym współczynniku, nie przełoży się na niskie rachunki za ogrzewanie.  

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ, dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.  

Ze styropianem Swisspor możesz zamówić inne produkty do ociepleń np siatka podtynkowa , piana pistoletowa niskoprężna, łącznik do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy. 

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: