Styropian Lubau Dach Podłoga Premium EPS 100 037

Styropian eps 100 Lubau na podłogi i dachy, zapewniający dobre dla białych styropianów ocieplenie oraz wytrzymałość na obciążenia


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λ: 0,037 W/(m*K)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 100 kPa

Cena: 81.18zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 15.18zł
Cena za m3 ~ 270.60zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Lubau Dach Podłoga Premium EPS 100 037 jest to biały styropian EPS o dobrych parametrach produkcji Lubau. Zapewnia skuteczne ocieplenie podłóg na gruncie, dachów i stropów (parametr Lambda=037 W/mK nie jest może najlepszym parametrem ale w zupełności wystarczającym). Duża wytrzymałość na obciążenia ściskające (>100 kPa czyli 3t/m2) pozwala bez przeszkód stosować ten styropian w budynkach mieszkalnych. Ten produkt ma wszystkie cechy dobrego styropianu dach podłoga w bardzo konkurencyjnej cenie! Zapoznaj się ze szczegółami i wybierz styropian do swojego domu!

Styropian dach podłoga Premium EPS produkcji Lubau

Marka Lubau ma już ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Razem z firmą Styropmin współtworzy koncern Lubau Sp. z o.o. Seria Lubau wyróżnia się gwarantowanymi parametrami użytkowymi styropianu i dobrą ceną. Dla ocieplenia podłóg na gruncie, stropów i dachów istotne są: współczynnik Lambda oraz twardość płyt styropianowych. W przypadku tego produktu oba parametry są na bardzo dobrym poziomie. Ten wyrób Lubau zabezpieczy Twój dom przed ucieczką ciepła do gruntu lub przez dach. Warto pamiętać, że słabo ocieplony budynek traci znaczne ilości energii cieplnej. Współczynnik izolacji termicznej równy 0,037 W/mK przy odpowiedniej warstwie, przekłada się bezpośrednio na oszczędności na ogrzewaniu. Jest to dobry rezultatów w przypadku białych styropianów EPS. Styropian eps 100 Lubau jest dobrym rozwiązaniem pod ogrzewanie podłogowe.

Podłogowy styropian Lubau - opis produktu

Styropian Dach Podłoga Premium zapewnia solidne ocieplenie w bardzo konkurencyjnej cenie. Jeżeli zależy Ci na styropianie dobrej jakości, a nie chcesz przepłacać, to ten produkt jest dla Ciebie. Wszystkie dostępne grubości arkuszy tego styropianu możesz sprawdzić w liście rozwijanej na tej stronie. Cena za paczkę może się nieznacznie różnić w zależności od wybranej grubości ze względu na objętość paczki. Niezależnie jednak, jaką grubość płyt styropianowych wybierzesz, cena za m3 styropianu nie ulegnie zmianie. 

Zalecamy układanie styropianu podłogowego 'na mijankę' czyli w co najmniej dwóch prostopadłych warstwach. Należy zwracać uwagę, aby krawędzie płyt się nie pokrywały. Pozwala to zlikwidować mostki termiczne w warstwie ocieplenia i poprawia dodatkowo wytrzymałość styropianu.

Najważniejsze cechy produktu Lubau EPS 100 037 Premium

Najważniejsze cechy styropianu Dach Podłoga Premium to dobra izolacja termiczna i wytrzymałość na nacisk. Dodatkową zaletą jest w tym przypadku bardzo atrakcyjna cena za m3 styropianu. Firma Lubau przyzwyczaiła już klientów do bardzo dobrej relacji ceny do jakości swoich produktów. Nie inaczej jest w przypadku styropianu Dach Podłoga Premium EPS 100 037. 

W STYRO24.pl kupisz nie tylko styropian, ale też wszystko, co potrzebne do wykonania ocieplenia domu. Są to m.in. akcesoria, narzędzia i całe systemy ociepleń. Zapewniamy darmową dostawę produktów z naszej oferty spełnieniu kryterium ilościowego. Wszystkie szczegóły możesz ustalić z naszymi doradcami klienta.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety. Sprawdzisz też, co oznaczają parametry w nazwie styropianu i który dla Ciebie będzie odpowiedni.

Zapraszamy też do zakupu czarnej folii budowlanej pod styropiany podłogowe.

Więcej informacji o tym styropianie znajdziesz w karcie produktu.Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: