Styropian Izoline Dach Podłoga Premium EPS 100 037

Ocena produktu:

Biały styropian na podłogi i dachy, produkcji Izoline, zapewniający jedne z lepszych dla białych styropianów ocieplenie oraz dużą wytrzymałość na obciążenia


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λ: 0,037 W/(m*K)
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 100 kPa

Cena: 115.87zł

(w tym 23%)
VAT: 21.67zł
Cena za m3 ~ 386.23zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Udostępnij:

Powszechnie wiadomo, że nie warto oszczędzać na ocieplaniu domu. Częstokroć kupno najsłabszych dostępnych styropianów skończyć się może na podwyższonych rachunkach za ogrzewanie, szybko przebijających jakiekolwiek oszczędności pozyskane podczas zakupów materiału. Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić ale gotowi są dołożyć nieco pieniędzy i w zamian zyskać produkt o wysokiej jakości wykonania i wydajności ocieplania, Izoline przygotowało produkt – płyty styropianowe Izoline Dach Podłoga Premium 100 037.

Mocny styropian na podłogę - Izoline Dach Podłoga Premium 100 037

Najważniejszą cechą tego styropianu jest jego wytrzymałość na obciążenia. Odporność na ściskanie (przy 10% odkształceniu) sięga 100 kPa – przekłada się to na maksymalny ciężar 3t/m^2. Jest to jedna z najwyższych rynkowych wartości, gwarantująca nam bezproblemowe użytkowanie. Do tego dochodzi współczynnik przewodzenia ciepła – zwany potocznie lambdą – wynoszący 0,037 W/mK; jest to jedna z najcieplejszych wartości dla podłogowych styropianów białych. Wszystkie te cechy sprawiają, że płyty Dach Podłoga Premium stanowią doskonały wybór zarówno do ocieplania podłóg, jak i termoizolacji dachu.

O marce Izoline

Izoline to marka producenta Lubau Sp. z o.o., do którego należy również Styropmin – marka stanowiąca top rynkowego segmentu premium. Izoline w tym okresie postawił na klientów szukających dobrego jakościowo styropianu w zachęcającej cenie.

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ , dowiesz się tam czy warto kupić styropian grafitowy, oraz jakie są jego wady i zalety oraz co oznaczają parametry w nazwie styropianu i który dla Ciebie będzie odpowiedni.

Ze styropianem Izoline możesz zamówić inne produkty do ociepleń, np. siatkę podtynkową, pianę pistoletową niskoprężną, łączniki do styropianu, klej do styropianu grafitowego z opcją darmowej dostawy.

Zapraszamy do zakupu czarnej folii budowlanej pod styropiany podłogowe.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu 

Anonimowy
Styropian ok. Trochę się przejmowałem niższą lambda ale hydraulik jak rozkaładał mówił, że nie ma różnicy. Kupiłem bo był najtańszy.

Oceń ten produkt: