Styropian grafitowy Yetico Passive Podłoga EPS 60 031

Grafitowy styropian na podłogę produkcji Yetico, Ma bardzo dobry współczynnik cieplny, jednakże jest też mało odporny na nacisk; nie stosować na mocniej obciążone podłogi.


Współczynnik przewodzenia ciepła λ≤0,031 W/mK
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu: ≥ 60 kPa
82.66zł (w tym 23%)
VAT: 15.46zł
Cena za m3 ~ 275.53zł (w tym 23%)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.

Minimalna ilość zamówienia od tego producenta to 15m3, tj. łącznie 50 opakowań. W przypadku mniejszych ilości skontaktuj się z nami.


Udostępnij:

Styropian grafitowy na strop,

Yetico Passive Podłoga EPS 60 031 jest bardzo ciepły, ale jego wytrzymałość na nacisk nie jest najwyższa.. Lambda 031 jest jedną z najlepszych wartości dla styropianu grafitowego. Wytrzymałość na ściskanie tego styropianu EPS 60 (1,8t/m2) sprawia jednak, że nie zaleca się stosowania go na podłogi, które będą mocno obciążone.

Yetico jest jednym z największych producentów w kraju. Marka Yetico została wyróżniona w ubiegłym roku aż dwoma nagrodami w kategorii „Producenci Styropianu”. Laur Konsumenta oraz tytuł Lidera XV-lecia, oraz w samym projekcie Laur Klienta/Konsumenta na przestrzeni ostatnich piętnastu lat.

Cena styropianu Yetico  EPS 60 031 Passive Podłoga  jest konkurencyjna, gdy porównujemy ją z ofertą na styropian grafitowy na podłogę. Yetico pakuje swoje produkty w zbiorczych słupach po 12 paczek. Rozładunek i przenoszenie trwa naprawdę chwilę. 

Tego styropianu nie zaleca się używać pod ogrzewaniem podłogowym

Pod ogrzewanie podłogowe, możemy zastosować dodatkową warstwę styropianu w postaci płyt EPS 100 Yetico TWIN STANDARD

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: