Styropian Genderka EPS 200 034 Dach Podłoga Parking

Ocena produktu:

Styropian Genderka EPS 200 Najtwardszy dostępny styropian podłogowy. Najlepszy jak na styropian biały parametr termiczny, oraz wysoka wytrzymałość na ściskanie/obciążenia. Polecany na szczególnie obciążone posadzki.


Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤0,034 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu CS(10): ≥200 [kPa]
Wytrzymałość na zginanie (BS): 250 [kPa]

Cena: 112.18zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 20.98zł
Cena za m3 ~ 373.93zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

O ile w budownictwie mieszkaniowym styropian wykorzystywany do izolacji podłóg nie musi charakteryzować się szczególną wytrzymałością, o tyle w przypadku powierzchni narażonych na bardzo duże obciążenia – jak np. garaże – materiał musi być pod tym kątem najlepszy w swojej klasie. Styropian Genderka EPS 200 034 Dach Podłoga Parking udowadnia, że twardo stąpać po ziemi mogą nie tylko realiści, ale wszyscy, którzy podejmą słuszny wybór zakupując materiał polskiego producenta.

Genderka EPS 200 034 – po pierwsze wytrzymałość

Styropiany oznaczone EPS 200 to najtwardszy biały styropian dostępny na rynku, który produkowany jest metodą spieniania oraz formowania małych zbitych kulek polistyrenu ekspandowanego (w przypadku styropianu EPS 200 kulki są malutkie). Produkt firmy Genderka wyróżnia się na tle standardowych płyt EPS bardzo dużą wytrzymałością na ściskanie, dzięki której podłoga zaizolowana przy użyciu tego styropianu może przenieść obciążenie sięgające nawet 6,0t/m2.

Zastosowanie mocnych płyt

Dzięki swojej konstrukcji okaże się świetnym materiałem stosowania podczas izolacji cieplnej:

  • bardzo twardych dachów,
  • mocno obciążonych parkingów,
  • cokołów w bezspoinowych systemach ociepleń,
  • podłóg pod podkładem z płyt prefabrykowanych,
  • podłóg pod podkładem posadzkowym,
  • podłóg na gruncie z podkładem posadzkowym,
  • podłóg i posadzek z ogrzewaniem podłogowym,
  • ścian poniżej poziomu gruntu.

Bardzo dużą zaletą płyt jest szeroki wybór pod względem grubości. Płyty  frezowane klienci mogą otrzymać w wariancie od 1 do 20 cm a proste od 1 do 60 cm , co dodatkowo ułatwi dobranie produktu do zastosowań.

Styropian Genderka EPS 200 034 – po drugie świetne właściwości izolacyjne

To, co wyróżnia produkt polskiej firmy to jednak nie tylko świetne właściwości pod kątem wytrzymałości na ściskanie. Płyty Genderka EPS 200 cechują się bardzo dobrymi właściwościami izolacji cieplnej – współczynnik przewodzenia lambda wynosi 0,034 [W/mK]. Jest to bardzo dobry wynik, który sprawi, że płyty będą nie tylko bardzo solidnym i wytrzymałym materiałem, ale pozwolą stworzyć efektywną warstwę zapobiegającą utratom ciepła.

Genderka EPS 200 034 – cena polska, jakość europejska

Firma Genderka to w 100% polskie przedsiębiorstwo, które wprowadza na rynek najwyższej jakości produkty już od 1989 r. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że aktualnie firma plasuje się w ścisłej czołówce największych producentów płyt styropianowych w Polsce. Nieustanny rozwój firmy umożliwia produkcję nie tylko w pięciu zakładach produkcyjnych na terenie naszego kraju, co znacznie ułatwia dystrybucję.

Dla wymagających klientów cena Genderka EPS 200 okaże się atrakcyjna i konkurencyjna względem innych produktów spośród twardych płyt. Inwestorzy płacą nie tylko za renomowaną markę, ale przede wszystkim wynikającą z renomy wysoką jakość. Tę docenią również wykonawcy, których czeka łatwy i bezproblemowy montaż. Ponieważ płyty Genderka EPS 200 możesz kupić nie tylko w standardowym wymiarze 50 x 100 cm, ale również 100 x 100, 100 x 150 cm czy większych.

Pamiętaj, że styropian na podłodze zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ oraz BLOG , dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Zachęcamy do zakupu folii budowlanej stosowanej pod wylewki.

Szczegółowe przeznaczenie oraz zalecenia dotyczące montażu - sprawdź kartę produktu.

Ernest
styropian, który wymiata, polecam
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię