Styropian Arsanit Thermo Parking 035 EPS 200

Ocena produktu:

Styropian EPS 200 Arsanit Thermo - najtwardszy dostępny styropian na posadzki parkingowe od Arsanitu


Współczynnik przewodzenia ciepła λD: ≤ 0,035 W/mK
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym: ≥ 200 kPa

Cena: 117.34zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 21.94zł
Cena za m3 ~ 391.13zł (w tym 23% VAT)
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

Ilość m3 w opakowaniu: 0,3 m3

Oblicz ilość paczek
op.
  Sprawdź warunki dostawy

Posadzka na parkingu to szczególnie obciążone miesjce

Podłogi parkingowe stanowią szczególny rodzaj posadzki. Muszą one wytrzymać olbrzymie obciążenia, wynikające z faktu, że będą utrzymywały na sobie ciężar parkujących na nich samochodów. Nie wystarczą tutaj nawet najlepsze, ale typowe styropiany podłogowe, gdyż zazwyczaj nie są one produkowane z myślą o utrzymaniu takich ciężarów. Potrzebny jest tutaj produkt specyficzny – produkt, który został wzmocniony specjalnie z myślą o takich podłogach. Produkt taki jak płyty styropianowe Thermo Parking 035 EPS 200, marki Arsanit.

Arsanit Thermo EPS 200 do parkingów - Najmocniejszy styropian podłogowy 

Klasę tego produktu potwierdza przede wszystkim wytrzymałość na ściskanie, wynosząca 200 kPa; przekłada się to na maksymalny ciężar nawet 6 ton na m2. Zatem bez problemu wytrzyma na sobie ciężar zaparkowanych samochodów. Thermo Parking może się pochwalić również bardzo dobrym współczynnikiem przewodzenia ciepła – wynosi on 0,035 W/mK. Obie te cechy czynią z tego styropianu jeden z najlepszych dostępnych produktów, jeśli chodzi o styropiany parkingowe. Z tymi płytami można być spokojnym o wytrzymałość posadzki w garażu. 

18 lat doświadczenia na rynku budowlanym – Arsanit

Pierwsza fabryka firmy powstała w 2002 r., w miejscowości Siemianowice Śląskie. Początkowo produkująca tylko podstawowe wyroby chemii budowlanej, szybko rozszerzyła działalność i paletę fabrykowanych wyrobów. Obecnie trwająca na rynku już 18 lat, dorobiła się drugiego zakładu w Koninie. Laureat prestiżowych nagród, znany jest obecnie najbardziej z firmowej marki styropianu Arsanit Thermo, jak również pozostałych elementów systemu ogrzewania oraz innych elementó chemii budowlanej. 

Pamiętaj, że styropian zaleca się rozkładać w co najmniej dwóch warstwach na mijankę  

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ,dowiesz się tam co oznaczają oznaczenia styropianu i jaki będzie dla Ciebie odpowiedni.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą folii budowlanych pod wylewki.

Przeznaczenie i zakres stosowania - sprawdź kartę produktu

Darek
Wysokiej klasy produkt. Porządny i konkretny styropian.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię