Solid Worki na gruz 120 L Super Mocne 10 szt

Super mocne i trwałe worki budowlane do gruzu, płyt KG i innych ciężkich odpadów


10 sztuk w opakowaniu
Pojemność: 120 litrów
Rozmiar: 70 x 110 cm

Cena: 22zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 4.11zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

SKU: 5082
GTIN: 5906554510130

Szukasz worków, które sprawdzą się podczas prac budowlanych lub remontowych? Chcesz mieć pewność, że Twoje worki wytrzymają ciężkie obciążenia i nie pękną podczas transportu czy przechowywania gruzu? Jeśli tak, to worki na gruz 120 L 10 szt Super Mocne SOLID są dokładnie tym, czego potrzebujesz! Firma SOLID będąca liderem w produkcji materiałów budowlanych kieruje swoją ofertę nie tylko dla profesjonalistów, ale i amatorów, poszukujących solidnych i opłacalnych rozwiązań. Jeśli więc interesują Cię jakościowe worki na gruz, które nie przysporzą Ci problemów na budowie lub podczas remontu, koniecznie zapoznaj się z tą ofertą!

Worki na gruz 120L SOLID – zastosowanie

Worki Super Mocne SOLID na gruz sprawdzą się podczas takich zastosowań jak:

  • Przenoszenie, przechowywanie i transport gruzu, odpadów i innych materiałów budowlanych podczas prac na budowie i podczas remontów.
  • Przechowywanie innych materiałów, drewna opałowego lub węgla.
  • Zbieranie i przechowywanie odpadów komunalnych na ogrodach komunalnych i domowych, np. liści, trawy, gałęzi
  • Wywóz odpadów budowlanych i komunalnych przez firmy zajmujące się tego typu działalnością.
  • Przechowywanie i transport odpadów budowlanych i remontowych wewnątrz budynków, takich jak: tynki, gruz czy płyty gipsowo-kartonowe.

Worki budowalne na gruz – zalety

Worki na gruz SOLID posiadają wiele zalet, do których można zaliczyć m.in.:

  • Solidność i wytrzymałość – wykonane są z mocnego i wytrzymałego materiału, co sprawia, że są w stanie wytrzymać duże obciążenia i zapewnić bezpieczne przechowywanie odpadów budowlanych, remontowych i innych materiałów.
  • Duża pojemność – dostępne są dużym rozmiarze, co umożliwia zarządzanie większą ilością materiałów budowlanych.
  • Wszechstronność – worki na gruz SOLID są uniwersalnym produktem, który można wykorzystać w wielu różnych sytuacjach – począwszy od prac budowlanych i remontowych, na porządkach ogrodowych i zbieraniu odpadów komunalnych skończywszy.
  • Ekonomia – worki oferują korzystną cenę w stosunku do innych rozwiązań przechowywania i transportu odpadów, co czyni je ekonomicznym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i prywatnych użytkowników.

Super mocne worki na gruz SOLID – cena

Worki na gruz SOLID do wielokrotnego użytku, oferowane są w przystępnej cenie i zapewniają długi okres użytkowania. Skierowane są do osób prywatnych i firm, poszukujących możliwie najlepszych rozwiązań w przystępnej cenie!


Zapoznaj się również z innymi workami na odpady budowlane dostępnymi w naszej ofercie!

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: