Solid folia malarska Extra mocna 4 x 5 m

Folia malarska od marki Solid. Oferuje łączną powierzchnię krycia 20m2. Cienka, ale bardzo mocna oraz przeźroczysta nie powoduje zacienienia na oknach; bardzo dobrze zabezpieczy podłogę i meble na czas malowania/remontu.


Możliwość wysyłki w jednej paczce z innymi narzędziami i akcesoriami.
Wymiary 4 x 5 m
Produkt firmowy Solid
Extra mocna
Kolor przeźroczysty

Cena: 5zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 0.93zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

Jeżeli przed remontem z jakiegoś powodu nie chcemy bądź nie jesteśmy w stanie usunąć z pomieszczenia wszystkich zbędnych mebli i przedmiotów, to najprostszą metodą zabezpieczenia ich, a także chociażby otworów okiennych, staje się osłonięcie ich folią bądź plandeką. Odpowiednio dobrana, bez problemu uchroni przed brudem czy ciężko ścieralnymi plamami.

Wytrzymała folia malarska do remontów

Jeżeli potrzebny jest produkt dodatkowo wzmocniony, bardziej niż zwykle uodporniony na rozdarcia, warto zainteresować się folią malarską typu Extra mocna. Produkt Grupy Narzędziowej Solid, charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością, pomimo że jest stosunkowo cienka. Cała folia mierzy klasyczne 4x5m, co daje standardową powierzchnię krycia 20m2. Transparentna, nie będzie powodowała zacienień. 

Dzięki swoim cechom, świetnie sprawdzi się zarówno jako zabezpieczenie na podłogi remontowanego pomieszczenia, jak i narzuta ochronna na pozostawione w nim sprzęty gospodarstwa domowego. Folię można zamówić w jednej paczce wraz z innymi akcesoriami i narzędziami. 

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię