Profil okapnikowy EJOT Pro TKP 2,0 mb

Najwyższej jakości profil okapnikowy - listwa kapinosowa do odprowadzenia wody z elewacji.


Koszt dostawy za op. do 100szt - 55zł
Długość listwy 200 cm
Kolor biały
Bardzo łatwy montaż
Lepsza przyczepność dzięki rowkowanej powierzchni
Gramatura siatki 160 g
Szerokość siatki 125 mm
Wykonane ze specjalnego tworzywa
Wysyłka w bezpiecznym opakowaniu z kartonu

Cena: 18.50zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 3.46zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

Dla skutecznego odprowadzania wody z elewacji polecamy profil okapowy EJOT Pro TKP. Dzięki innowacyjnej technologii profil jest łatwy w montażu, wytrzymały i zapobiega podciekaniu wody. Zastosuj go nad balkonami i wszędzie tam, gdzie woda mogłaby podciekać pod elewację. Dobra jakość materiału i solidne wykonanie to kolejne atuty tego produktu. W ofercie STYRO24.pl znajdziesz także inne profile do elewacji marki EJOT, zapoznaj się ze szczegółami!

Nowoczesny profil okapowy do balkonów i tarasów

Profil okapnikowy EJOT Pro TKP to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie. Pomaga w łatwy sposób odprowadzić wodę elewacji wszędzie tam, gdzie to konieczne. Najczęściej są to miejsca nad balkonami i tarasami, podsufitka balkonów i nadproży, połączenia cokołów bez listew startowych oraz w miejscach, gdzie woda mogłaby podciekać i kapać na elewację. Niestety w zimie woda zamarza i tworzy niebezpieczną, śliską powłokę lodu. Poza tym uszkodzenie lub zanieczyszczenie powierzchni ściany przez spływającą wodę byłoby tylko kwestią czasu. Jeżeli zależy Ci na trwałości i estetyce wykończenia domu, zastosuj profil kapinosowy EJOT Pro TKP.

Okapniki balkonowe EJOT - opis produktu

Profil kapinosowy podtynkowy znajduje zastosowanie przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynku (ETICS). Tam gdzie woda mogłaby podciekać wystarczy zamontować EJOT Pro TKP. Przeważnie są to balkony, tarasy, nadproża, podbitki i gzymsy przy fundamencie. Wówczas nie ma lepszego sposobu na skierowanie wody z dala od elewacji. Produkty EJOT są wykonane z dobrej jakości materiałów. Tworzywo samej listwy to polichlorek winylu (PCV), natomiast siatka jest wykonana z włókna szklanego. Połączenie tych dwóch materiałów sprawia, że listwa okapowa jest trwała, ale też jej obróbka jest łatwa.

Najważniejsze zalety (właściwości) profilu EJOT Pro TKP:

  • skuteczne odprowadzanie wody z powierzchni elewacji,
  • wzmocnienie krawędzi elewacji,
  • równe i estetyczne wykończenie brzegu płyty styropianowej,
  • duża precyzja wykonania profilu,
  • łatwość montażu,
  • klip zaczepowy ułatwiający montaż w zestawie.

Wymienione zalety oraz korzystna cena sprawiają, że profil EJOT Pro TKP znajduje wielu nabywców.

Profil okapowy do balkonów i tarasów - instrukcja montażu

Profil okapowy EJOT Pro TKP montuje się naprawdę łatwo. Wystarczy zatopić siatkę profilu w masie klejowej na powierzchni styropianu. Siatka systemowa powinna być nałożona na siatkę profilu. Klej należy rozprowadzać zgodnie z zaleceniami producenta systemu ociepleń. Siatka systemowa powinna sięgać do samej krawędzi kapinosu. Łączenie profili jest ułatwione dzięki specjalnemu elementowi wtykowemu. Firma EJOT projektuje swoje wyroby z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowania.

Pamiętaj, żeby w miejscach wystających z elewacji odprowadzić wodę  na zewnątrz. Należy unikać podciekania wody.  Zabezpieczymy w ten sposób elewację, przed brudem oraz osadami.


Profile okapowe na taras - skuteczne rozwiązanie

Profile okapowe na taras i nad balkonami rozwiązują problem z podciekającą wodą. Również dolną krawędź elewacji nad podmurówką można zabezpieczyć takim profilem. Ściekająca woda jest wtedy kierowana dalej od ściany i nie chlapie na podmurówkę. Wszystko to ma znaczenie dla trwałości i estetyki zewnętrznych ścian budynku. Jedna listwa okapowa EJOT Pro TKP ma długość 2 metrów. Więc na ścianę o długości 10 m potrzeba pięciu takich profili. Jeżeli już inwestujesz w system ocieplenia, to pamiętaj o jego solidnym wykończeniu i zabezpieczeniu przed wodą.

Dodatkową zaletą zakupów w STYRO24.pl są korzystne opcje wysyłki zakupionych towarów. Akcesoria takie jak profile okapowe i inne listwy wysyłamy w specjalnie zabezpieczonych paczkach. Wszystko jest dokładnie zapakowane w solidne kartony na wymiar. Nie uznajemy żadnych kompromisów jeżeli chodzi o bezpieczeństwo przesyłek. Każda paczka ma dotrzeć do klienta bez uszkodzeń. Gdyby jednak coś takiego się wydarzyło, to oczywiście przyjmujemy zwrot. Jednak najbardziej opłacalne jest zamówienie listew i akcesoriów wraz ze styropianem i klejem. Jeżeli kupisz u nas system dociepleń, to wyślemy wszystko jednym transportem prosto na budowę. Przy spełnieniu kryterium ilościowego wysyłka będzie całkowicie darmowa! Zapraszamy!

Więcej informacji na temat listwy znajdziesz w instrukcji technicznej

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: