Klej do styropianu Yetico Termo-AQUA 750 ml

Ocena produktu:

Wodoodporny klej na bazie poliuretanu; produkt firmy Yetico, dedykowany do mocowania płyt styropianowych i XPS na fundament.


Darmowa dostawa ze styropianem Yetico w opakowaniach zbiorczych po 12szt
Temperatura pracy: Od -5°C do +30°C
Czas kołkowania: ok. 2 godzin
Wydajność opakowania (ETICS): do 8 m² powierzchni
Do klejenie płyt XPS

Cena: 34.28zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 6.41zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 4743307151711

Tradycyjnie styropian montuje się do podłoża przy użyciu specjalnej zaprawy klejowej, przeznaczonej do pracy z EPS-em. Jest to rozwiązanie mające kilka wad, w tym. m. in. czasochłonność całej procedury, jak również ogromne zużycie samej mieszanki klejącej. Dlatego coraz częściej wybiera się zamiennik w postaci kleju niskoprężnego w puszce, najczęściej pod postacią pianki. Takie rozwiązanie proponuje również Yetico, jeden z najbardziej uznanych polskich producentów styropianów. W ich ofercie zawarte są produkty dedykowane pod różne rodzaje płyt styropianowych; klej Termo-AQUA przeznaczony jest przede wszystkim do pracy z płytami o obniżonej chłonności wody, jak również każdego innego styropianu grafitowego i białego, montowanego w miejscach narażonych na wpływ wilgoci i wody.

Najwyższa jakość w klejeniu styropianu AQUA - Yetico Termo-AQUA

Jedną z cech łączących niskoprężne kleje poliuretanowe jest m. in. szybki czas pracy. Czas kołkowania w przypadku Termo-Aqua nie odróżnia się tutaj od normy i wynosi tylko ok. 2 godziny. Do tego można z nim pracować w szerokim wachlarzu temperatur - od -5°C aż do +30°C. Pojedyncza puszka, licząca 750ml, wystarczy nawet na 8 m^2 powierzchni, w systemie ETICS, zachowując optymalne warunki pracy.

Poliuretanowy środek klejący Termo-Aqua od Yetico wspaniale się sprawdzi przy przyklejaniu płyt EPS na fundamenty. Łatwy i ekonomiczny w użyciu, na długie lata zapewni przyczepność i tym samym sprawne działanie ocieplenia domowego.

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania - w karcie produktu

Darmowa dostawa - z innymi produktami od Yetico

Grzegorz
jak znalazl pod styropian do fundamentow. latwo sie stosuje, trzyma mocno. polecam
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię