Klej do styropianu Arsanit Styrafix B

Ocena produktu:

Klej bazujący na poliuretanowej piance niskoprężnej, wyprodukowany przez zakłady Arsanit; stanowi skuteczny środek do mocowania płyt styropianowych.


Darmowa dostawa ze styropianem Arsanit.
Temperatura pracy: od -5°C do +30°C
Czas kołkowania: ok. 2 godziny
Wydajność opakowania (klejenie ETICS): do 8 m^2 powierzchni

Cena: 33.01zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 6.17zł
Ten produkt należy kupować w opakowaniu zbiorczym po 12 op.
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

op.

Kej do styropianu w piance - łatwe stosowanie.

Tradycyjne mocowanie styropianu do podłoża zakłada użycie dedykowanej zaprawy klejącej. Jest to rozwiązanie, które bywa dosyć czaso- i materiałochłonne; dlatego też coraz częściej stosowaną alternatywą stały się kleje poliuretanowe. Występujące najczęściej jako pianka, stanowią produkt już gotowy do użycia; szybciej twardnieje, a na dodatek pojedyncza puszka wystarczy nawet na 8 m^2 powierzchni! (Dla porównania - worek zaprawy, ważący zwykle 25 kg, pokryje zaledwie 5 m^2.) Arsanit - marka istniejąca od 2002 r., produkująca m. in. styropiany, jak również szeroko pojętą chemię budowlaną - proponuje do prac ze swoim firmowym styropianem klej Styrafix.

Arsanit Styrafix B - solidny klej niskoprężny do białego styropianu

Styrafix B stanowi produkt dedykowany przede wszystkim pod klasyczny biały styropian (pod styropian grafitowy zalecany jest Styrafix G). Działa zdecydowanie szybko - wstępne utwardzenie osiągane jest już po 2 godzinach, pełne - po upływie zaledwie doby. Temperatura pracy stanowi normę dla klejów poliuretanowych i wynosi od -5°C do +30°C. Styrafix oferuje doskonałą przyczepność do podłoży z ceramiki, betonu, mineralnych, tynkowych etc. Pojedyncza puszka mieści w sobie 750ml pianki, która wystarcza na powierzchnię nawet 8 m^2.

Styrafix od Arsanitu to wyśmienite rozwiązanie dla osób poszukujących wydajnej i ekonomicznej alternatywy dla typowych zapraw. Łatwy w użyciu i odporny na szeroki zakres temperatur, przez długie lata zapewni skuteczne działanie całego domowego ocieplania.

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania - w karcie produktu

Darmowa dostawa - tylko z produktami Arsanit

Adrian
Solidny klej, dobrze trzyma, łatwo się używa. Do tego dostawa zgodnie z opisem, za darmo.
Oceń ten produkt: