Arsanit JOKERFarb-SNZ farba silikonowa elewacyjna 10L

Elewacyjna farba z silikonem od Arsanitu


Darmowa dostawa ze styropianem Arsanit.
Uwaga, dostawa dużym samochodem ciężarowym należy zapewnić rozładunek
Wydajność na tynku ok 30 m2 przy 2 warstwach.
Kolor biały, możliwość barwienia

Cena: 272.27zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 50.91zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

op.

 Arsanit JOKERFarb-SNZ - farba silikonowa elewacyjna

Farby silikonowej używa się przede wszystkim do robienia powłok malarskich na zewnętrznych ścianach budynku. Polecana jest głównie jako warstwa wykończeniowa do systemów ociepleń, ale z powodzeniem można ją stosować również w celu odnowienia elewacji oraz renowacyjnego przemalowania. Po nałożeniu tworzy na powierzchni gładką, elastyczną i hydrofobiczną powłokę, przez długi czas zachowującą czystość. Dzięki zastosowanej żywicy jest odporna na porost grzybów i pleśni; z tego też powodu jest najczęściej wybieraną farbą elewacyjną.

Solidna farba zewnętrzna - JOKERFarb-SNZ

Uznany producent wyrobów budowlanych - zakład Arsanit z Siemianowic Śląskich - w celu realizacji wyżej wymienionych potrzeb budowlanych opracował farby silikonowe JOKERFarb-SNZ. Pojedyncze wiadro mieści w sobie 10l farby, w konsystencji gotowej już do użytku. Nakładać ją można zarówno pędzlem, wałkiem, jak i metodą natrysku. Schnięcie pojedynczej warstwy może trwać od 30 minut do 6 godzin; producent zaleca odczekanie pełnych 6 godzin przed rozpoczęciem nakładania kolejnej warstwy. Temperatura nakładania pozostaje normą typową dla podobnych produktów i wynosi od +5 do +25C. Wydajność nakładania zależy m. in. od rodzaju podłoża, lecz na ogół wynosi między 4 a 4,5 m^2 na litr farby. Zarówno do rozcieńczania farby, jak i czyszczenia narzędzi, można używać wody.

Karta katalogowa

Darmowa dostawa - tylko z innymi produktami Arsanit

Wzornik kolorów Arsanit dostępny jest tutaj


Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię