Arsanit Therma+ TH-03 25kg

Zaprawa klejąca marki Arsanit; można nią zarówno przykleić styropian, jak i wykonać na nim warstwę zbrojoną. Klei solidnie, do tego odporna na uszkodzenia.


Dostawa auto z windą.
Czas gotowości zaprawy do pracy: 2-3 godziny
Temperatura stosowania: +5°C - +25°C
Zużycie - przyklejanie płyt styropianowych: 3,3-5,0 kg/m^2
Zużycie - wykonanie warstwy zbrojonej: 3,0-3,5 kg/m^2

Cena: 32.90zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 6.15zł
Ten produkt należy kupować w opakowaniu zbiorczym po 48 op.
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

GTIN: 5907604326114

Arsanit - producent styropianu i chemii budowlanej

Kupno płyt styropianowych nie kończy sprawy załatwienia materiałów niezbędnych do ocieplenia budynku. Należy również mieć czym przykleić styropian do ścian. Odpowiednia do styropianu zaprawa nie powinna chociażby zawierać rozpuszczalników organicznych, gdyż te działają destrukcyjnie na styropian. Na ogół dedykowane pod styropian zaprawy wytwarzają wyspecjalizowani producenci chemii budowlanej; bywa również, że takowy klej oferuje firma produkująca dany styropian. Tak jest w przypadku Arsanitu i ich zaprawy  Therma+ TH-03, nadającej się zarówno do klejenia płyt styropianowych, jak również wykonywania warstwy zbrojonej.

Arsanit Therma+ TH-03 dobra zaprawa - klej do styropianu i klej do siatki. 

Arsanit oferuje klej przystosowany do klejenia płyt styropianowych, jak również do zatapiania siatki w systemie ociepleń przy użyciu metody "lekko mokrej". Opakowanie zawiera 25 kg zaprawy, na które przypada 5-6L wody w celu wytworzenia mieszanki; klej po wymieszaniu miksu gotowy jest do użycia już po 5 minutach. Gotową zaprawę należy zużyć w ciągu 2-3 godzin. Samo klejenie powinno być wykonywane w temperaturze od +5 do +25°C. W zależności od podłoża, przyklejanie płyt ze styropianu zużywa od 3,3 do 5 kg na jeden metr kwadratowy; w przypadku wykonania warstwy zbrojonej mówimy o 3 do 3,5 kg/m^2.

Therma TH-03 to solidna zaprawa, sprawdzająca się zarówno przy przyklejaniu styropianu jak i wykonywaniu warstwy zbrojonej. Łatwa w stosowaniu, odporna na warunki atmosferyczne, do tego o wzmocnionej strukturze, uodpornionej na pęknięcia i rysy.


Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania - w karcie katalogowej


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię