Arsanit Styramik THS-04G 25kg

Ocena produktu:

Zaprawa do klejenia styropianu do podłoża tradycyjną metodą. Dedykowana pod styropiany grafitowe, chroni je przed odpadnięciem w wyniku działania promieni UV. Producent: Arsanit.


Dostawa auto z windą
Czas gotowości do pracy: 2-3 godziny
Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C
Zużycie: 3,3-5,0 kg/m^2

Cena: 30.48zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 5.70zł
Ten produkt należy kupować w opakowaniu zbiorczym po 48 op.
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

Klej do styropianu grafitowego - Arsanit Styramik THS-04G

Typowa zaprawa używana do przyklejania białych styropianów nie wystarczy do płyt grafitowych. Klejąc styropian grafitowy na uwadze trzeba mieć m. in. wpływ promieniowania UV, od którego pochodzące ciepło może wywołać m. in. wykrzywianie się płyt. W przypadku pracy w niekorzystnych dla grafitu warunkach atmosferycznych (w pełnym słońcu)  trzeba tym samym jak najszybciej przykleić styropian do ścian mocnym klejem. I tutaj z pomocą przychodzi dedykowana pod styropiany grafitowe zaprawa klejąca Arsanit Styramik THS-04G, który dzięki zbrojeniu mikrowłóknami zniweluje ryzyko odpanięcia płyt podczas prac.

Arsanit - producent kompletnego systemu ociepleń

Arsanit to śląski zakład powstały w 2002 r., początkowo jako mały zakład trudniący się produkcją podstawowych materiałów chemii budowlanej. Na dzisiejszą chwilę oferuje szeroki wybór produktów z zakresu szeroko pojętej branży budownictwa, w tym również materiały termoizolacyjne, jak styropian i system ociepleń.

Gwarancja trwałości styropianu grafitowego - Arsanit Styramik THS-04G

Podobnie jak większość innych zapraw, worek Styramik THS-04G zawiera 25kg mieszanki w proszku, gotowej to wyrobienia zaprawy. Proporcja wynosi 5-6L wody na całą zawartość worka; całość należy wymieszać do uzyskania jednolitej konsystencji. Po 5 minutach zaprawa będzie gotowa do pracy - powinna zostać zużyta w ciągu 2-3 godzin. THS-04G daje bardzo szybki przyrost wytrzymałości, uniemożliwiając tym samym przemieszczanie płyt pod wpływem ciepłą wywołanego promieniami UV. Zużycie zaprawy pozostaje w normie typowej dla Arsanitu i wynosi 3,3 do 5 kg/m^2.


Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania - w karcie katalogowej


Jarek
Bardzo dobra zaprawa w dobrej cenie, polecam.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię