Arsanit Styramik THS-04 25kg

Tradycyjna zaprawa klejowa do przyklejania styropianu białego. Produkt marki Arsanit, o dobrej przyczepności do podłoża, odporny na warunki atmosferyczne.


Dostawa auto z windą.
Czas gotowości do pracy: 2-3 godziny
Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C
Zużycie: 3,3-5,0 kg/m^2

Cena: 26.20zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 4.90zł
Ten produkt należy kupować w opakowaniu zbiorczym po 48 op.
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

System ociepleń Arsanit

Arsanit to zakład powstały w 2002 r. w Siemianowicach Śląskich. Produkuje wszelakiego rodzaju materiały i produkty pod branżę budownictwa. W zakresie termoizolacji produkuje zarówno płyty styropianowe, jak również produkty potrzebne do ich zamocowania i wykonania szeregu prac budowlanych, w tym również dedykowane zaprawy klejowe do styropianu. Ich flagowy produkt w zakresie środków klejących dla styropianów białych to zaprawa Styramik THS-04 klej do przyklejania styropianu białego.

Solidny klej do styropianu - Styramik THS-04

Klejenie na zwykły klej do styropianu ma szereg plusów. Ze względu na mniejszą ilość uplastyczniaczy dodanych przy produkcji możemy go stosować w grubszej warstwie w której to szybciej wyschnie niż np klej do siatki przy takiej samej grubości. Ważna też jest cena, która jest zdecydowanie niższa niż klej do siatki. Przy zakupie 48 szt na palecie różnica jest odczuwalna. Jak większość zapraw od Arsanitu, worek THS-04 zawiera w sobie 25 kg proszku, na który w celu przygotowania zaprawy przypada 5-6L wody. Całość należy wymieszać do uzyskania jednorodnej mieszanki; po 5 minutach klej będzie gotowy do użycia. Powstałą zaprawę należy zużyć w ciągu 2-3 godzin. Zużycie mieszanki wynosi 3,3 do 5 kg na metr kwadratowy. Pracę należy dodatkowo wykonywać w temperaturach od 5 do 25°C. Sama zaprawa to produkt odporny na warunki atmosferyczne, o dobrej przyczepności do podłoża, przyjazny środowisku.

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania - w karcie katalogowej


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię