Arsanit Styramik THS-04 25kg

Tradycyjna zaprawa klejowa do styropianu białego. Produkt marki Arsanit, o dobrej przyczepności do podłoża, odporny na warunki atmosferyczne.


Darmowa dostawa ze styropianem Arsanit.
Uwaga, dostawa dużym samochodem ciężarowym należy zapewnić rozładunek
Czas gotowości do pracy: 2-3 godziny
Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C
.Zużycie: 3,3-5,0 kg/m^2
Jedna paleta zawiera 48 worków = 1200 kg zaprawy

Cena: 20.93zł

(w tym 23%)
VAT: 3.91zł
Ten produkt należy kupować w opakowaniu zbiorczym po 48 op.
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

op.

Udostępnij:

System ociepleń Arsanit

Arsanit to zakład powstały w 2002 r. w Siemianowicach Śląskich. Produkuje wszelakiego rodzaju materiały i produkty pod branżę budownictwa. W zakresie termoizolacji produkuje zarówno płyty styropianowe, jak również produkty potrzebne do ich zamocowania i wykonania szeregu prac budowlanych, w tym również dedykowane zaprawy klejowe do styropianu. Ich flagowy produkt w zakresie środków klejących dla styropianów białych to zaprawa Styramik THS-04.

Solidny klej do styropianu - Styramik THS-04

Klejenie na zwykły klej do styropianu ma szereg plusów. Ze względu na mniejszą ilość uplastyczniaczy dodanych przy produkcji możemy go stosować w grubszej warstwie w której to szybciej wyschnie niż np klej do siatki przy takiej samej grubości. Ważna też jest cena, która jest zdecydowanie niższa niż klej do siatki. Przy zakupie 48 szt na palecie różnica jest odczuwalna. Jak większość zapraw od Arsanitu, worek THS-04 zawiera w sobie 25 kg proszku, na który w celu przygotowania zaprawy przypada 5-6L wody. Całość należy wymieszać do uzyskania jednorodnej mieszanki; po 5 minutach klej będzie gotowy do użycia. Powstałą zaprawę należy zużyć w ciągu 2-3 godzin. Zużycie mieszanki wynosi 3,3 do 5 kg na metr kwadratowy. Pracę należy dodatkowo wykonywać w temperaturach od 5 do 25°C. Sama zaprawa to produkt odporny na warunki atmosferyczne, o dobrej przyczepności do podłoża, przyjazny środowisku.

Więcej szczegółów nt. przeznaczenia i zakresu stosowania - w karcie katalogowej

Darmowa dostawa - tylko z produktami Arsanit

Uwaga !!! Dostawa samochodem ciężarowym należy zapewnić rozładunek.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: