Styropapa Swisspor BITERM EPS 100 036 dach podłoga

Swisspor BITERM EPS 100 - Styropapa Swisspor


Cena za m2, zawiera jednostronne laminowanie papą podkładową
Naprężenie ściskające przy 10% odkształceniu kPa ≥100
Możliwość realizacji mniejszych zamówień.
Zamówienie można łączyć ze styropianem Swisspor
2.46zł (w tym 23%)
VAT: 0.46zł
Minimalna ilość zamówienia dla tego produktu wynosi 80 szt..
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

szt.

Udostępnij:

Styropapa Swisspor - styropian eps 100 z papą do ocieplenia dachu

Najprostszym sposobem na zatrzymanie ciepła w domu jest ocieplenie dachu. Dach płaski najlepiej jest ocieplić styropianem czyli styropapą. Jest to twardy styropian podłogowy z jedną lub dwoma stronami wykończonymi papą termozgrzewalną. Przyklejamy go klejem, który dobieramy w zależności od podłoża, kołkujemy i pokrywamy asfaltową papą z włóknem, która powinna być dobrej jakości i nie pękać przy nacisku w niskich temperaturach - 20, -25 C. Jeżeli chcemy być spokojni o odpowiedni dobór materiałów powinniśmy się zdecydować na zakup systemu Swisspor Biterm.

Styropapa Swisspor Biterm eps 100 - tutaj bazą jest ciepły i mocny styropian podłogowy eps 100 036,który jest pokryty papą samoprzylepną wysokiej jakości, zbrojoną włóknem szklanym. Ze względu na dużą wytrzymałość na nacisk 3t/m2 może być wybierany pod montaż paneli fotowoltaicznych, jak również do ocieplenia tarasów i balkonów.

Swisspor Biterm - Kompletny system do ocieplenia dachu

Styropian z papą możemy kupić w komplecie z pozostałymi produktami do izolacji dachu od jednego producenta. Swisspor jest również producentem gruntów do podłoża, klei i wysokiej jakości pap. Stosując cały system mamy zagwarantowane, że nasz dach spełnia wszystkie normy oraz jeżeli będzie prawidłowo wykonany zapewni nam długotrwałą satysfakcje, trwałość i bezpieczeństwo. Technicy z firmy Swisspor odpowiednio dobiorą produkty, które dostarczymy jednym transportem w okazyjnej cenie.

Tego typu styropian gwarantuje nam największe zabezpieczenie i minimalną utratę ciepła w dowolnym budynku. Forma zabezpieczenia wykonana została w formie warstwowych płyt izolacyjnych, których rdzeniem jest właśnie styropian. Okładzina składa się z termozgrzewalnej papy asfaltowej na welonie z włókien szklanych. Samo oklejenie płyt może być jednoczęściowe lub dwuczęściowe. Wszystko zależy tutaj od indywidualnych potrzeb klienta. Najwyższa jakość zastosowanego materiału jest gwarancją, że płyty będą służyć swoim właścicielom przez wiele lat, bez utraty swoich pierwotnych, fabrycznych właściwości, mimo czasu użytkowania.

Karta techniczna

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: