Den Braven Akryl do tynków 300ml

Akryl do tynków z kamyszkiem idealny do uzupełnienia ubytków.


Zawiera drobny kamień
Czas tworzenia się naskórka: 5 minut
Czas utwardzania: 24 godziny
Odporność termiczna: -20°C do +75°C
Czyszczenie narzędzi: woda
Kolor biały

Cena: 18.38zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 3.44zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

GTIN: 8711595078801

Akryl ze strukturą na pęknięcia w elewacji i do precyzyjnego malowania.

Pęknięcia i rysy na tynku strukturalnym stanowią na ogół normalny efekt wieloletniego jego użytkowania. Nie trzeba na szczęście w celu ich likwidacji nakładać tynku od nowa; obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów na ich likwidację stanowi nałożenie uszczelniacza, najczęściej akrylowego, na powstałe spoiny. Akryl stanowi najczęstszy wybór ze względu na swoją elastyczność i plastyczność; po wyschnięciu tworzy na ogół powierzchnię o fakturze jednolitej z tynkiem, kompletnie zasłaniając miejsce powstania szczeliny.

Uszczelniacz akrylowy solidnej marki - Den Braven Akryl do tynków

Akryl na tynki firmy Den Braven to dobrej jakości kit uszczelniający o wysokiej plastyczności, powstały na bazie akrylowej dyspersji wodnej z cząstkami żwiru. Służy przede wszystkim do wypełniania spoin, pęknięć, rys w różnego rodzaju tynkach (mozaikowych, strukturalnych, zacieranych na ostro), zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Pojedynczy kartusz skrywa w sobie 300ml uszczelniacza. W przypadku bardzo porowatych i chłonnych podłoży producent zaleca dodatkowo je zagruntować. Naskórek tworzy się już po 5 minutach po użyciu; pełne utwardzenie następuje po upływie doby. Akryl dostępny jest wyłącznie w kolorze białym - ewentualne malowanie powinno następować wyłącznie po całkowitym wyschnięciu akrylu; farba powinna być nakładana cienką warstwą. Narzędzia użyte do wygładzenia akrylu należy czyścić wodą, zaraz po użyciu.

Więcej o zakresie stosowania i samym produkcie - karta techniczna

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię