Siatka do dociepleń STYRO24.pl 165 g

Ocena produktu:

Siatka elewacyjna 165 g pomarańczowa - firmowa Styro24 wykonana z włókna szklanego


Cena za rolkę: 1 m x 50 m - 50 m2
Gramatura: 165 g
Waga powierzchniowa: 163g/m2 (+-5%)
Kolor: pomarańczowy
Wymiary oczek: 3,9 x 3,8 mm
Wysyłka w bezpiecznym opakowaniu z kartonu

Cena: 180zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 33.66zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

Proponujemy Państwu nowoczesny produkt do zbrojenia elewacji - siatkę podtynkową z włókna szklanego marki STYRO24! Jest ona wykonana z wysokiej jakości włókna szklanego C-GLASS powlekanego specjalną dyspersją. Sprawia to, że siatka jest wytrzymała na rozciąganie, a przy tym odporna na działanie chemii budowlanej. Dzięki temu zachowuje swoje unikalne właściwości nawet przy kontakcie z klejem do styropianu i tynkiem. Dobrej jakości zbrojenie jest podstawą dla trwałości elewacji budynku, dlatego wybierz solidną siatkę!

Siatka podtynkowa od STYRO24 - właściwości i zalety produktu

Siatka z włókna szklanego jest stosowana jako element zbrojący w systemach dociepleń ETICS. Styropian przyklejony do ściany wymaga zawsze dodatkowego zabezpieczenia. Dopiero później można przystąpić do nałożenia warstwy wykończeniowej (tynku). Aby wszystkie prace przebiegły sprawnie i dały oczekiwany efekt potrzebna jest wysokiej jakości siatka podtynkowa elewacyjna. Nasz produkt jest wytwarzany z użyciem włókna szklanego C-GLASS powlekanego specjalną dyspersją alkalioodporną. Sprawia to, że materiał jest odporny na procesy chemiczne zachodzące w tynkach i farbach. Siatka podtynkowa STYRO24 zachowuje swoje właściwości zbrojące w każdych warunkach.

Gramatura 165g/m2 jest jedną z najwyższych dostępnych na rynku. Co ta liczba oznacza w praktyce? Metr kwadratowy materiału waży w przybliżeniu 165g, czyli włókna są grube, gęste i solidne. Siatka podtynkowa STYRO24 jest produktem o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Ważną zaletą tej siatki podtynkowej do styropianu jest gazejski splot włókien. Znaczy to, że włókna są dokładnie splecione, a nie tylko sklejone ze sobą. Podnosi to oczywiście wytrzymałość materiału i zwiększa jego stabilność wymiarową. Oczka zachowują swoje fabryczne wymiary (5,1x4,2mm), co bardzo ułatwia pracę z produktem. Wysokiej jakości siatka podtynkowa do styropianu powinna być wytrzymała, stabilna, ale też elastyczna. Pomaga to w jej ułożeniu na powierzchni elewacji.

Najważniejsze zalety naszej siatki podtynkowej 165g:

  • jest odporna na rozciąganie i rozrywanie,
  • zapewnia trwałe zbrojenie elewacji,
  • mimo wysokiej gramatury i wytrzymałości jest także elastyczna,
  • oczka i cała siatka są stabilne wymiarowo,
  • jest odporna na działanie substancji chemicznych (alkalia),.
  • produkowana w Europie z najlepszych surowców,
  • posiada ważne certyfikaty (CE, ETA).

Dzięki tym właściwościom siatka do dociepleń STYRO24 sprawdzi się na każdej budowie. Jest sprzedawana w rolkach o długości 50m.

Siatka elewacyjna 165 g z włókna szklanego - zastosowanie i zużycie

Siatka z włókna szklanego jest najlepszym obecnie produktem do wykonywania warstwy zbrojącej termoizolacji. Zapewnia nie tylko dużą wytrzymałość mechaniczną i odporność na uszkodzenia. Daje się też łatwo układać i jest polecana do ociepleń wykonywanych metodą lekką mokrą. Jedna rolka siatki zawiera 50 mb materiału o gramaturze 165g/m2. Ponieważ szerokość rolki wynosi 1 m, pozwala to na pokrycie 50 metrów kwadratowych powierzchni ocieplenia. Najczęściej tego typu siatka do dociepleń znajduje zastosowanie do wykonania warstwy zbrojącej na styropianie. Jednak może też być używana w połączeniu z wełną mineralną. Jest produktem uniwersalnym i powszechnie stosowanym w budownictwie. W naszym sklepie budowlanym i internetowym znajdziesz także inne akcesoria do ociepleń i materiały budowlane.

Dodatkowe informacje o produkcie

Nie mniej ważne od danych technicznych produktu jest to, że posiada on pozytywne opinie i certyfikaty. Siatka podtynkowa elewacyjna, którą tutaj prezentujemy ma ważne certyfikaty CE i ETA. Oznacza to, że jest ona produktem bezpiecznym i ekologicznym. Może być powszechnie stosowana w systemach ociepleń budynków. Produkt ma wiele pozytywnych opinii także wśród klientów naszego sklepu budowlanego. Firma STYRO24 jako dystrybutor tego wyrobu gwarantuje wysoką jakość i trwałość siatki podtynkowej elewacyjnej 165g. Dbamy także o to, by cena produktu była naprawdę atrakcyjna!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze siatki elewacyjnej?

Wysokiej jakości siatka elewacyjna powinna być wytrzymała, stabilna i łatwa w układaniu. Opisywany tutaj produkt ma te wszystkie cechy, a przy tym jest oferowany w bardzo konkurencyjnej cenie! Wybierz pozostałe elementy systemu ocieplenia, a my dostarczymy wszystko na budowę własnym transportem. Przy spełnieniu kryterium ilościowego proponujemy także darmową dostawę. W naszym sklepie budowlanym kupisz wszystko co potrzebne do ocieplenia domu i jeszcze więcej!

Pozostałe artykuły do ociepleń znajdziesz tutaj.

Wojciech
Dobra siatka. Szybka dostawa.
X
Mariusz
Zamówiłem we wtorek a siatka przyjechała w środę. Siatka dobrej jakości. Porządna, nie strzępiła się. Towar zgodny z opisem. Polecam siatę jak i zakupy w styro214.
Karol
Super siatka. Wtej cenie rewelacja.
Oceń ten produkt: