Kubala kielnia sztukatorska nierdzewna

Kielnia sztukatorska, wykonana z nierdzewnej stali. Służy do rozprowadzania kleju oraz narzucania zaprawy przy ręcznym tynkowaniu. Producent: Kubala.0903, 0904, 0916


możliwość wysyłki w jednej paczce z innymi narzędziami i akcesoriami.
ergonomiczny uchwyt z drewna bukowego, lakierowany
stal nierdzewna, kwasoodporna grubość: 0,8mm; 1mm (0916)
zgrzew 5-cio punktowy
rozmiar 80, 100, 120 mm

Cena: 18.28zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 3.42zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5907798309030

Kielnia sztukatorska ze stali nierdzewnej – nakładka do prac z zaprawami budowlanymi

Kielnia stanowi jedno z podstawowych narzędzi, potrzebnych nam do sprawnego wykonania ręcznego tynkowania ścian domu. Blacha, zwykle stalowa, połączona z wygiętym w kształt „S” łącznikiem zakończonym trzonkiem pozwalającym na właściwe chwycenie narzędzia, pozwala sprawnie nakładać zaprawę budowlaną w trakcie murowania, a także narzucać klej przy zakładaniu tynku na ściany. Kielnie, jako jedno z bazowych narzędzi w budownictwie, dostępne są w ofercie szerokiej gamy producentów oraz sklepów budowlanych. Jeżeli jednak zależy nam na kielni o wysokiej jakości wykonania i znanej marce, wybór pozostaje tylko jeden: jest nim Kubala, polski wytwórca narzędzi o ugruntowanej pozycji na rynku i ponad 30-letnim doświadczeniu.

Kielnia ze stali nierdzewnej– do prac przy tynkowaniu

Dostępna w ich ofercie kielnia, nr katalogowe 0903, 0904 i 0916, wykonana została ze specyficznej dla Kubali kwasoodpornej stali nierdzewnej spod znaku „Rost Frei”, o grubości blachy 0,8mm dla części roboczej; zgrzew jest 5-ciopunktowy. Chwyt jest ergonomiczny, wykonany z drewna bukowego poddanego lakierowaniu. Kielnia dostępna jest w rozmiarach 80, 100 i 120mm; w przypadku tego ostatniego blacha części roboczej ma grubość 1mm. Dodatkowo największa z kielni wyróżnia się także ulepszonym zgrzewaniem oporowym, trzypunktowym, stopki narzędzia z jego częścią roboczą; zwiększa to ogólną żywotność narzędzia. Solidnie wykonana z dobrej jakości materiałów i odporna na normalne warunki pracy, pozwala na sprawne przeprowadzenie wszelkich prac wykończeniowo-sztukatorskich na budowie.

W jednej przesyłce bez dodatkowych kosztów możesz zamówić pozostałe narzędzia, folie taśmy oraz akcesoria do ociepleń.

Informację o wysyłce znajdziesz w zamawianie.

Więcej informacji i porad technicznych znajdziesz w naszym dziale FAQ.


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię