Profil wykończeniowy do aluminiowych listw startowych EJOT Pro ASP 2,0 mb

Profil wykończeniowy do tradycyjnych listw startowych aluminowych.


Koszt dostawy za op. do 100szt - 55zł
Długość listwy 200 cm
Kolor biały
Bardzo łatwy montaż
Gramatura siatki 160 g
Szerokość siatki 125 mm
Wykonane ze specjalnego tworzywa
Wysyłka w bezpiecznym opakowaniu z kartonu

Cena: 11.94zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 2.23zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Ilość ograniczona

szt.

Listwa startowa aluminiowa do styropianu pomimo wielu zalet ma też istotne wady. Jedną z nich jest problem z dokładnym i czystym wykończeniem odciętej na krawędzi siatki a następnie tynku Dla estetycznego wykończenia dolnej krawędzi ocieplenia zastosuj profil okapowy EJOT Pro ASP. Można go łączyć z tradycyjnymi listwami startowymi z aluminium. Dzięki profilowi okapowemu uzyskasz skuteczne odprowadzanie wody z elewacji. Krawędź tynku potrzebuje dodatkowego wzmocnienia i najlepiej do tego nadają się produkty EJOT. Wysokiej jakości materiały i łatwy montaż to dodatkowe atuty tego profilu. Zastosuj go do precyzyjnego wykończenia,  pozbycia się wody z elewacji i wzmocnienia krawędzi styropianu. Zapoznaj się ze szczegółami produktu!

Wysokiej jakości profil okapowy od EJOT

Stosując produkty marki EJOT uzyskujesz profesjonalny i trwały efekt. Dolna krawędź ocieplenia jest miejscem, gdzie należy skutecznie odprowadzić wodę z dala od elewacji. Do tego celu doskonale nadaje się kapinos z siatką z włókna szklanego EJOT Pro ASP. Jest on zaprojektowany do współpracy z tradycyjnymi profilami cokołowymi z aluminium. Uzupełnia je i chroni przed kontaktem z masą klejową i tynkiem. Dzięki zastosowaniu solidnej siatki z włókna szklanego listwa okapnikowa trwale i mocno trzyma się elewacji. Materiał wykonania profilu to wysokiej jakości polichlorek winylu (PCV) o gęstości 1,64 g/cm3. Długość całej listwy z siatką wynosi dokładnie 2 metry.

Profil okapowy EJOT Pro ASP - dodatkowe informacje

Montaż profilu okapowego EJOT Pro ASP polega na nasunięciu go na pionową krawędź listwy startowej. Następnym krokiem jest zatopienie siatki w kleju na powierzchni ocieplenia. Należy zrobić to w taki sposób aby siatka systemowa była na wierzchu. Powinna ona sięgać do krawędzi kapinosa, co wzmacnia cały system. Dolny brzeg profilu jest tak ukształtowany aby można go było tynkować. Profil można pokryć tynkiem bez obaw o powstawanie odprysków w późniejszym czasie. Krótko mówiąc profil okapowy cokołowy od EJOT to przemyślane i solidne rozwiązanie. Poprawi estetykę i wzmocni dolną krawędź termoizolacji.

Profil okapnikowy EJOT Pro ASP - uzupełnia i wzmacnia listwy z aluminium

Profile wykończeniowe marki EJOT to jakość, trwałość, ale też atrakcyjna cena. Jeżeli kupujesz w STYRO24.pl kompletny system ocieplenia to warto wybrać listwy i akcesoria tego producenta. Ułatwią one pracę i zapewnią profesjonalny efekt końcowy. Profil okapowy Pro ASP został zaprojektowany do współpracy z aluminiowymi listwami startowymi. Estetyczne wykończenie takiej listwy jest trudne bez użycia dodatkowego profilu. Tutaj przychodzi z pomocą firma EJOT ze swoimi pomysłowymi rozwiązaniami. Wystarczy nasunąć okapnik na krawędź listwy cokołowej i zatopić siatkę w kleju. Połączenie jest solidne i trwałe, a przy tym krawędź ocieplenia świetnie wygląda!

Listwa okapnikowa - proste i skuteczne rozwiązanie

Listwa okapnikowa - inaczej profil okapowy cokołowy jest prostym, ale i skutecznym rozwiązaniem. Zabezpiecza dolną krawędź ocieplenia przed wykruszaniem i odprowadza ściekającą wodę z dala od ściany. Jeżeli chcesz zadbać o ładne wykończenie elewacji, to produkty marki EJOT pomogą Ci to wykonać. Nie ma tutaj miejsca na kompromisy, jest to naprawdę wysoka półka jakościowa. Nie bez powodu profile wykończeniowe EJOT są wybierane przez najlepszych fachowców w branży dociepleń. Zastosuj je i Ty dla doskonałego efektu końcowego! Podczas intensywnych opadów deszczu i śniegu ważna jest ochrona ściany przed wilgocią. Dlatego warto zadbać o to z profilami okapowymi EJOT Pro ASP!

Jeżeli kupisz listwy okapowe, narożniki lub inne elementy wykończeniowe w STYRO24.pl to masz zapewnioną bezpieczną wysyłkę produktów. Wszystkie delikatne artykuły pakujemy w specjalne dedykowane kartony na wymiar. Nie ma mowy o wysyłce jeżeli towar nie jest dobrze zabezpieczony przed uszkodzeniem. Dlatego zwroty i reklamacje naszych przesyłek prawie się nie zdarzają. Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz wskazówek odnośnie montażu profili okapowych to zapraszamy do kontaktu! Doradzimy przy wyborze potrzebnych składników systemu ocieplenia. Możesz zamówić wszystko za jednym razem, wtedy jest duża szansa, że transport będzie darmowy. Służymy klientom naszą wiedzą i doświadczeniem, zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji na temat listwy znajdziesz w instrukcji technicznej

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: