Narożnik aluminiowy z siatką żółtą 2,5 mb 8x12cm

Narożnik z siatką koloru żółtego 23x23 mm, długości 2,5 mb; wymiary siatki 8x12cm. Pomaga właściwie wykończyć krawędzie zakładanych płyt styropianowych.


Koszt dostawy do 50szt - 35zł
Rozmiar siatki 8x12cm
Narożnik 23x23 mm
Kolor żółty
Materiał aluminium

Cena: 4.87zł

(w tym 23%)
VAT: 0.91zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

szt.

Udostępnij:

Narożnik do zabezpieczenia i wykończenia styropianu

Styropian z zasady jest dość kruchym materiałem, który wymaga w pewnych miejscach wzmocnienia. Przy obchodzeniu się z nim trzeba zachować nieco ostrożności. Kiedy wykonujemy nową elewację budynku, to zależy nam nie tylko na estetyce, ale też na trwałości. Dlatego też na wszystkich narożach i krawędziach elewacji należy stosować odpowiednie narożniki. Są to odpowiednio wyprofilowane listwy np. z aluminium z dołączoną siatką, którą zatapiamy w kleju. Uzyskujemy dzięki temu nie tylko wytrzymałe, ale też proste krawędzie elewacji. Warto ułatwić sobie pracę przy ociepleniu stosując nasze narożniki aluminiowe z siatką.

Oznacza to też, że wszystkie powstałe krawędzie oraz narożniki na elewacjach należy wykończyć właściwie założonym profilem bądź listwą, w celu zabezpieczenia się przed przypadkowymi ukruszeniami, obiciami, i podobnymi uszkodzeniami materiału.

Oferowany przez nas narożnik wykonany z aluminium, o długości 2,5mb, zawiera dodatkowo wtopioną siatkę żółtego koloru, mocniejszą, nie ciągnie się ani łatwo nie rozwarstwia. Blacha o szerokości 23x23 jest jedną z mocniejszych. W efekcie końcowym łatwiej nam będzie zachować proste krawędzie fasady.


Więcej informacji i porad uzyskasz w naszym dziale FAQ

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: