Narożnik aluminiowy z siatką niebieską 2,5mb 8x12cm

Narożnik z siatką do elewacji, Wzmocniony o niebieskim kolorze, gramatura siatki 165g; wymiary listwy 30x30 mm, długość 2,5mb. Dzięki zwiększonej w porównaniu z innymi narożnikami grubością blachy oraz gramaturą siatki zapewnia najmocniejszy narożnik.


Koszt dostawy do 50szt - 35zł
Rozmiar siatki 8x12cm
Gramatura siatki 165g
Narożnik 30x30 mm
Grubość 0,4
Kolor niebieski
Materiał aluminium

Cena: 7.75zł

(w tym 23%)
VAT: 1.45zł
Najtańsza wysyłka od 35zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

szt.

Udostępnij:

Wytrzymały narożnik z grubą siatką, do ochrony elewacji

Nasza hurtownia ma do zaoferowania nowość – wzmocniony  profil 30x30 0,4 z  siatką, o gramaturze 165g; dla odróżnienia od innych listew ma niebieski kolor. Jest to wyczuwalnie mocniejsza blacha oraz gramatura większa niż w innych oferowanych przez nas listwach; oferuje tym samym zwiększoną wytrzymałość, brak rozwarstwiania czy rozciągania. Blacha samej listwy, idąc w parze z siatką, również jest  dużo grubsza, dzięki czemu profil stanowi idealny wybór dla najbardziej wymagających klientów, potrzebujących osprzętu zdolnego sprostać większym niż zwykle wyzwaniom.

Siatka ma standardowe wymiary 8 na 12 cm; długość profilu wynosi 2,5 metra bieżącego. Szerokość blachy to 30x30mm a grubość to 0,4mm

Jeżeli zależy Ci na szczególnym wzmocnieniu narożników elewacji, to zastosuj narożniki aluminiowe z siatką niebieską. Są one wykonane z mocniejszej, grubszej blachy niż standardowa, a siatka ma zwiększoną wytrzymałość (gramatura 165 g). Warto użyć tych narożników w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenie (w pobliżu przejść, schodów itp.). Można też wszystkie krawędzie wzmacniać tymi narożnikami i zaprocentuje to znacznie lepszą trwałością naszej inwestycji. Ocieplenie domu wykonujemy na kilkadziesiąt lat, dlatego warto zaopatrzyć się w solidne i trwałe materiały.

Najmocniejszy narożnik elewacyjny z siatką

Pracując ze styropianem, należy zachować nieco uwagi – stanowi on bowiem stosunkowo delikatny materiał, przez co łatwo jest niechcący wywołać w nim ukruszenia czy obicia. Profil bądź listwa stanowią proste, a zarazem skuteczne – i popularne – rozwiązanie na wykończenie krawędzi oraz narożników powstałych na fasadzie budynku. Coraz częściej stosuje się w tym celu również profil z wbudowaną od razu siatką, oszczędzającą nam trudów jej ręcznego zamocowania do narożnika przy przygotowywaniu warstwy zbrojonej pod tynk.

Więcej informacji i porad uzyskasz w naszym dziale FAQ

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: