Lakma Term TynkSil QS Plus tynk silikonowy 25kg

Ocena produktu:

Tynk silikonowy na elewację z efektem samoczyszczącym sprawdzonego producenta, element systemu ociepleń Lakma Term


Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu Lakma Term dla zamówień od 2460 zł.
Zużycie przy nakładaniu pacą, struktura baranek:
1,5 mm 2,30 do 2,50 kg/m2
2,0 mm 2,90 do 3,20 kg/m2
2,5 mm 3,30 do 3,60 kg/m2
3,0 mm 3,60 do 3,90 kg/m2
Kolor biały, możliwość barwienia
Możliwe nakładanie natryskowe pistoletem

Cena: 166.05zł

(w tym 23%)
VAT: 31.05zł
Najtańsza wysyłka od 20zł
Stan magazynowy: Dostępna duża ilość

op.

Udostępnij:

Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu ociepleń Lakma Term dla zamówień od 2460 zł. 

Tynk silikonowy – najpopularniejszy sposób wykończenia elewacji

Wyprawa cienkowarstwowa jest zwieńczeniem prac ociepleniowych. Od jakości wykonania tego etapu zależy efekt końcowy - wygląd naszego domu. Tynk silikonowy to obecnie najpopularniejszy rodzaj tynku stosowany do wykończeń fasady. Składa się na to kilka powodów. Tynki te są łatwe w nakładaniu i obróbce, zachowując przy tym wysoką wydajność. Zastosowanie żywic opartych na silikonie nadaje tynkowi tzw. efekt samoczyszczący, uodparniający go na wodę oraz zabrudzenia. Ponadto tynki ze silikonu zachowują przy tym paroprzepuszczalność, dzięki czemu mogą współpracować z izolacją opartą na wełnie mineralnej; są również bardziej odporne na porastanie algami i pleśnią.

TynkSil QS Plus – jeden z najlepszych tynków silikonowych

Lakma Term – ponad 25-letnia marka znana i ceniona przez każdego fachowca mającego z nią doświadczenie – ma tutaj do zaproponowania masę tynkarską TynkSil QS Plus. To tynk silikonowy nowej generacji, o popularnej strukturze „baranka”; polecany do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich tak na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. TynkSil stanowi również element firmowego systemu ociepleń Lakma Term. Pojedyncze wiadro kryje w sobie 25kg masy tynkarskiej; przed użyciem należy ją dokładnie wymieszać, w razie potrzeby również rozcieńczyć wodą (maks. 1000 ml na 25kg produktu). Masa schnie od 6 do 8 godzin; pełne związanie następuje po ok. 48 godzinach. Można ją nakładać tradycyjnie pacą, lub odpowiednim pistoletem natryskowym.

Tynk silikonowy biały lub barwiony w kolorze.

Tynki możemy barwić w dowolnym kolorze. Wzorniki otrzymasz pocztą. Możesz wskazać również nr koloru oraz producenta wzornika np. Lakma, NCS, Ral lub dowolnego innego producenta. Studio koloru Lakma sporządzi recepturę, wycenimy i dostarczymy farbę silikatową.

Dostępne kolory znajdziesz tutaj

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Karta produktu - dostępna tutaj

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy w naszej hurtowni styropianu online. 

Krystian
Kładłem 2mm pistoletem 20m2 z wiadra ! Super obsługa. Polecam
Monika
świetne pigmenty, nigdzie nie dostałam tak głębokiej czerni, biel w wariancie baza również bardzo jasna, świetna cena, super obsługa
Rafał
Miałem obawy przed zakupem ale zupełnie nie potrzebnie. Świetny produkt, dobrze się nakładał. Polecam
Anonimowy
Tynk pierwsza klasa. Nie trzeba dużo zacierać, pięknie się układa. Jestem bardzo zadowolony z efektu. Wyszło czysto i równo.
Anonimowy
Kładłem pierwszy raz tynk z LAKMY i powiem szczerze ze jestem zachwycony. Strat w towarze praktycznie zero, super się kula. Napewno wrócę
Michał
tynk super,

Oceń ten produkt: