Arsanit THERMATynk-SN tynk silikonowy 25kg

Ocena produktu:

Tynk silikonowy na elewację od Arsanit


Darmowa dostawa ze styropianem Arsanit.
Uwaga, dostawa dużym samochodem ciężarowym należy zapewnić rozładunek
Czas wstępnego przesychania: ok. 15 minut
Czas całkowitego wyschnięcia: 12-48 godzin
Zużycie przy nakładaniu pacą, struktura baranek:
1,0 mm: 1,90 do 2,00 kg/m2
1,5 mm: 2,10 do 2,50 kg/m2
2,0 mm: 2,70 do 3,10 kg/m2
2,5 mm: 3,10 do 3,50 kg/m2
3,0 mm: 3,60 do 3,90 kg/m2
Kolor biały, możliwość barwienia

Cena: 237.39zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 44.39zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

op.

Tynk silikonowy odporny na grzyby i wykwity

Zakłady Arsanit powstały w 2002 r. w Siemianowicach Śląskich. Wielokrotnie nagradzany w minionych latach, obecnie znany jest przede wszystkim z serii płyt styropianowych produkowanych pod nazwą firmy. Cały czas jednak wytwarza również inne podstawowe wyroby potrzebne w branży budowlanej, w tym chociażby zaprawy klejące, farby czy tynki. W temacie tych ostatnich, dla klientów szukających sprawdzonego rozwiązania wytrzymałego na większość typowych warunków użytkowania, Arsanit oferuje gotowy tynk silikonowy THERMATynk-SN.

Tynk na elewację w systemie Arsanit - THERMATynk-SN

Tynk silikonowy THERMATynk stanowi gotowy do użycia produkt, mający konsystencję pasty. Pojedyncze wiadro zawiera 25kg pasty gotowej do nakładania. Posiada dużą odporność na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, zachowując przy tym łatwość i wygodę w użyciu. Po nałożeniu tworzy przepuszczalną dla pary wodnej powłokę hydrofobową, zabezpieczającą przed rozwojem grzybów i pleśni. Orientacyjne zużycie zależy od grubości nakładanej warstwy; w przypadku najgrubszej (2,5mm) wynosi od 3,1 do 3,5 kg na metr kwadratowy. Wstępnie zasycha już po 15 minutach, z pełnym wyschnięciem następującym w ciągu maks. 48 godzin. Zalecana temperatura pracy wynosi (również w nocy) od +5 do +25 stopni Celsjusza.


Arsanit THERMATynk-SN to sprawdzone rozwiązanie od uznanego producenta. Łatwo się nakłada, a po pełnym wyschnięciu  skutecznie chroni przed warunkami pogodowymi, zapleśnieniem i zawilgoceniem. Wybierając tynk od Arsanitu, możemy mieć pewność, że wykończony nim dom wytrzyma długie lata użytkowania.

Karta katalogowa dostępna jest tutaj

Darmowa dostawa - tylko z innymi produktami od Arsanit

Wzornik kolorów Arsanit dostępny jest tutaj

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Tub
Tynk lepszy przy nakładaniu od ceresita, ale przy zacieraniu porażka .Ciągnie się jest jakby trochę za wodnisty trzeba trochę popracować żeby dobrze
go zatrzeć
Tub
Tynk lepszy przy nakładaniu od ceresita, ale przy zacieraniu porażka .Ciągnie się jest jakby trochę za wodnisty
Andrzej
Wszystko w porządku
Adrian
Bardzo dobry tynk, super wygląda po zaschnięciu. Dostawa zgodnie z opisem, prosto od producenta. Jak najbardziej polecam.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię