Lakma Term Akryltynk tynk akrylowy 25kg

Ocena produktu:

Gotowy do nałożenia tynk akrylowy, od Lakma Term


Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu Lakma Term dla zamówień od 2660 zł.
Cena za opakowanie 25 kg
Zużycie przy nakładaniu pacą, struktura baranek:
1,0mm: 1,6 do 1,9 kg/m2
1,5mm: 2,3 do 2,5 kg/m2
2,0mm: 2,9 do 3,2 kg/m2
Kolor biały
Struktura baranek
476 kolorów do wyboru według wzornika LAKMA, kolory niestandardowe na zamówienie

Cena: 135.19zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 25.28zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu ociepleń Lakma Term dla zamówień od 2660 zł.

Lakma Term Akryltynk - Tynk akrylowy sprawdzonej firmy.

Lakma to jeden ze znanych polskich producentów chemii budowlanej. Powstała w 1988 r. firma początkowo zajmowała się produkcją maszyn do wytwarzania farb i lakierów, jednak od 1993 r. zmieniła profil i od tego czasu nieprzerwanie dostarcza wybrane produkty chemii budowlanej, w tym m. in. uszczelniacze, wyroby do ochrony i dekoracji drewna, betonu, podłoży mineralnych, jak również elementy systemu ociepleń, takie jak tynki, farby czy grunty. Produkty Lakma wyróżniają się łatwością stosowania ze względu na odpowiednio dobrany, najwyższej jakości skład chemiczny.

Tani tynk na elewacje.

Dla konsumentów poszukujących dobrego jakościowo tynku akrylowego Lakma ma do zaproponowania Akryltynk. Sprzedawany w wiadrach o masie 25kg, po otwarciu jest niemal gotowy do nałożenia - masę wystarczy tylko dokładnie wymieszać przed bezpośrednim użyciem, a w razie potrzeby - również rozcieńczyć niewielką ilością wody (maksimum 3% wagowe). Tynk można nakładać zarówno przy użyciu pacy z nierdzewnej stali, jak również pistoletem tynkarskim. Lakma Term zaleca podczas nakładania oraz przez pierwszą dobę po nałożeniu temperaturę podłoża oraz powietrza w przedziale +5°C do +25°C. Masa po nałożeniu schnie w okresie od 8 do 12 godzin; pełne utwardzenie następuje w okresie tygodnia. Po zakończeniu pracy narzędzia należy czyścić przy użyciu wody.

Lakma Term Akryltynk to sprawdzony tynk od uznanego producenta. Łatwy w nakładaniu i o doskonałej przyczepności, oferuje bardzo dobrą ochronę przed nasłonecznieniem i warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo właściwości hydrofobowe skutecznie zabezpieczą przed porostem pleśni, alg i grzybów.

Więcej informacji jest dostępnych w karcie informacji technicznej

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Henryk
Tynk wyszedł super. Polecam.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię