Lakma SILMAL SN farba silikonowa 10L

Farba do malowania fasad na bazie silikonu. Produkt uznanej marki Lakma, o wysokiej sile krycia, odporna na wilgoć a jednocześnie wysoce paroprzepuszczalna.


Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu ociepleń Lakma Term od kwoty 2660 zł.
Możliwa wysyłka na wiadra w bezpiecznym opakowaniu z kartonu 30 zł/szt.
Sposób nanoszenia: pędzel, wałek, szczotka, natrysk hydrodynamiczny
Ilość warstw: min. 2
Wydajność 30 m2 z opakowania przy 2 krotnym malowaniu
Schnięcie: 4 - 6 godz.
Rozcieńczalnik: woda
Mycie narzędzi: woda
Opakowanie 10 l

Cena: 222zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 41.51zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

GTIN: 5902986011603

Darmowa dostawa, (auto z windą) systemu ociepleń Lakma Term dla zamówień od 2660 zł.

Dlaczego warto stosować farbę silikonową?

Farby na bazie żywice silikonowej stanowią jedno z najpopularniejszych sposobów na wykończenie zewnętrznej elewacji budynku. Decyduje o tym kilka czynników. Po pierwsze, silikonowa baza nadaje produktowi cechy hydrofobowe, uodparniające go wodę oraz zabrudzenia; mówimy tutaj o tzw. efekcie samoczyszczącym. Po drugie, przy swojej hydrofobowości zachowuje jednocześnie zaskakująco wysoką paroprzepuszczalność. Sprawia to, że farbę tą można stosować we współpracy z systemem ociepleń opartym na materiałach w stylu wełny mineralnej, tworzących „oddychające” ściany. Po trzecie, jest też wysoce odporna na rozwój grzybów oraz pleśni.

Farba silikonowa Lakma Silmal SN – doskonały wybór do pomalowania elewacji

Farby silikonowe elewacyjne oferuje obecnie wielu producentów chemii budowlanej. Jeśli jednak zależy nam na najwyższej jakości produkcie, od renomowanej marki, warto postawić na firmę Lakma. Lakma to 25-letni weteran branży, najbardziej obecnie znany z kompleksowego systemu ociepleń Lakma Term. W skład tego wchodzą również m. in. farby elewacyjne, w tym ich firmowy produkt na bazie silikonu – Silmal SN. Sprzedawany w wiadrach 10L, przeznaczony jest przede wszystkim do malowania dekoracyjno-ochronnego podłoży mineralnych na zewnątrz budynku. Szczególnie zalecany jest do tak pierwotnego, jak również renowacyjnego malowania takich podłoży jak beton, tynki mineralne i silikatowe, tynki cementowe, wapienno-cementowe; świetnie sprawdzi się również do renowacji zabytków. Pojedynczy litr, przy malowaniu dwuwarstwowym, wystarczy na pokrycie obszaru 2-3 m2; czas schnięcia warstwy sięga od 4 do 6 godzin. Rolę zarówno rozcieńczalnika, jak i środka do czyszczenia narzędzi, pełni woda.

Informacja dot. kolorów farby

Farbę możemy barwić w dowolnym kolorze. Możesz wskazać również nr koloru oraz producenta wzornika np. Lakma, NCS, Ral lub dowolnego innego producenta. Studio koloru Lakma sporządzi recepturę, wycenimy i dostarczymy farbę silikatową.

Więcej wskazówek i informacji znajdziesz w naszym dziale FAQ

Karta produktu - dostępna tutaj

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej , które poleca hurtownia styropianu.


Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię