Lakma BIOTOX TOTAL - środek do usuwania pleśni, grzybów i plam

Bezzapachowy środek do usuwania pleśni, mchu, porostów, glonów i innych. Szczególnie polecany do mycia elewacji i usuwania grzyba z ścian wewnątrz pomieszczeń.


Darmowa dostawa z pozostałymi produktami LAKMA od 2660 zł
Opakowanie 1L, 5L
Do wnętrz i na zewnątrz
Bezwonny, bezbarwny
Wydajność przy jednej warstwie 8-10 m2/L

Cena: 15zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 1.11zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

GTIN: 5902986120053

Biotox Total to środek przeznaczony do skutecznego usuwania skażeń mikrobiologicznych. Wyprodukowany przez firmę Lakma, która tworzy nowoczesne rozwiązania, będące w zgodzie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ekologii. Biotox Total charakteryzuje się wyjątkowo głębokim wnikaniem w podłoże, nie powodując przy tym żadnych odbarwień.

Zastosowanie Biotox Total – mocny środek do usuwania zielonego nalotu z elewacji i nie tylko

Biotox Total jest preparatem przeznaczonym do konserwacji konstrukcji murowanych lub materiałów budowlanych, z wyłączeniem drewna. Jego właściwości sprawiają, że jest bezkonkurencyjny w miejscach wystawionych na pojawienie się skupisk pleśni i grzybów. Zastosowanie znajdzie:

na podłożach takich jak: płytki ceramiczne; tynki cementowe oraz cementowo-wapienne; beton; kamień naturalny; płytki klinkierowe; żelbeton; cegła; kostka brukowa; gres; tynki cienkowarstwowe; dachówki cementowe; powłoki bitumiczne i papy asfaltowe,

podczas usuwania zanieczyszczeń zarówno na zewnętrznych, jak i na wewnętrznych powierzchniach budynków,

w łazienkach i pomieszczeniach sanitarnych typu szatnie, jadalnie, palarnie i pomieszczenia do suszenia odzieży roboczej.

Dlaczego warto wybrać środek grzybobójczy do ścian Biotox Total LAKMA?

skutecznie usuwa nawet najbardziej intensywne skażenia mikrobiologiczne,

łatwy i szybki w użyciu,

wyprodukowany z zachowaniem najwyższych standardów jakości,

głęboko wnika w podłoże,

nie pozostawia po sobie przebarwień,

bezbarwny i bezwonny,

niepalny.

Lakma BIOTOX TOTAL - jak go prawidłowo stosować?

Wszelkie silne zabrudzenia należy mechanicznie usunąć przed nałożeniem preparatu. Następnie miejsce to umyć wodą pod ciśnieniem i zostawić na min. pół godziny do wyschnięcia. Porządnie wymieszany preparat nakładać na zanieczyszczoną powierzchnię za pomocą pędzla, wałka lub szczotki dokładnie i mocno wcierając w podłoże, po czym zostawić do wyschnięcia na min. 12 godzin. Po tym czasie wcześniej skażony obszar umyć rozproszonym strumieniem wody. Gdyby zanieczyszczenie było bardzo mocne, należy nałożyć drugą warstwę preparatu, a po upływie min. 6 godzin ponownie zmyć wodą. Powierzchnia, na którą nałożony został preparat, powinna chroniona być przed słońcem, wiatrem oraz opadami atmosferycznymi.

Kartę techniczną znajdziesz tutaj

Darmowa dostawa z pozostałymi produktami LAKMA

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię