Lakma Fixgrunt U 5L - grunt uniwersalny szybkoschnący

Lakma Fixgrunt U - grunt uniwersalny szybkoschnący idealny na ścianę pod styropian


Darmowa dostawa z pozostałymi produktami LAKMA od 2660 zł
Opakowanie 5L
Do wnętrz i na zewnątrz
Bezwonny, bezbarwny
Szybkoschnący
Zwiększona penetracja
Wydajność przy jednej warstwie 10-16 m2/L

Cena: 32.75zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 6.12zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

Prezentujemy Państwu nowość od Lakma - grunt uniwersalny szybkoschnący Fixgrunt U. Jest to produkt skuteczny, prosty w użyciu i dostępny w dobrej cenie. To preparat, dzięki któremu docelowo zastąpicie prawie całą rodzinę gruntów Lakma jednym uniwersalnym produktem. Nowy grunt Lakma przeznaczony jest do wstępnego gruntowania przed klejeniem styropianu, przed malowaniem farbami itd. Fixgrunt U to uniwersalny grunt o bardzo szerokim zastosowaniu. Zapoznaj się ze szczegółami!

Fixgrunt U - grunt uniwersalny szybkoschnący od Lakma

Dla wzmocnienia podłoża i wyrównania jego chłonności konieczne jest użycie dobrego gruntu. Jeżeli wykonujesz ocieplenie budynku, albo inne prace budowlane przyda się preparat gruntujący wysokiej jakości. Największymi zaletami tego produktu są:

  • szybkie schnięcie (w 15 minut)
  • wysokie właściwości penetrujące
  • nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
  • uniwersalność stosowania (różne prace i podłoża)
  • korzystna cena

Wszystkie te korzyści sprawiają, że Fixgrunt U zastępuje wiele innych produktów. Tak samo dobrze nadaje się do gazobetonu, betonu i podłoży gk. Jest nieodzowny przed tapetowaniem i przed klejeniem płytek. Lakma Fixgrunt to preparat gruntujący na bazie dyspersji wodnej z modyfikatorami. Bardzo dobrze wnika w głąb różnych powierzchni. Poprawia przyczepność oraz zwiększa wydajność farb. Dzięki zastosowaniu tego produktu na ścianę zmniejszysz zużycie farby, a klejenie tapet będzie prostsze i szybsze. Fixgrunt U preparat gruntujący w koncentracie także zwiększa przyczepność i wydajność gładzi podczas gipsowania ścian. Duża liczba zastosowań i skuteczność za przystępną cenę- to najważniejsze cechy tego produktu. 

Właściwości gruntu Fixgrunt - doskonały pod gips, farby i kleje

Fixgrunt U to produkt do wstępnego gruntowania powierzchni betonowych, płyt gk, tynków wapiennych, murów itd. Dzięki swoim unikalnym właściwościom dobrze wnika w głąb podłoża i wyrównuje jego chłonność. Znacznie poprawia też przyczepność i wydajność farb i klejów. Fixgrunt U to uniwersalny preparat gruntujący marki Lakma. W kategorii 'grunty do ścian' trudno znaleźć produkt o podobnych zaletach. Polecamy ten nowoczesny grunt firmy Lakma do wielu prac budowlanych, szczególnie przy ociepleniach. Według opinii klientów naszego sklepu sprawdza się on doskonale. Duże możliwości i korzystna cena za 5l opakowanie czynią z tego produktu bardzo ciekawą alternatywę dla innych gruntów. Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą naszego sklepu w kategorii materiałów izolacyjnych i narzędzi budowlanych. 

Więcej informacji znajdziesz w karcie technicznej

Darmowa dostawa z pozostałymi produktami LAKMA

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: