Arsanit THERMATynk-SN tynk silikonowy 25kg

Ocena produktu:

Tynk silikonowy na elewację od Arsanit


Darmowa dostawa ze styropianem Arsanit.
Uwaga, dostawa dużym samochodem ciężarowym należy zapewnić rozładunek
Czas wstępnego przesychania: ok. 15 minut
Czas całkowitego wyschnięcia: 12-48 godzin
Zużycie przy nakładaniu pacą, struktura baranek:
1,0 mm 1,90 do 2,00 kg/m2
1,5 mm 2,10 do 2,50 kg/m2
2,0 mm 2,70 do 3,10 kg/m2
2,5 mm 3,10 do 3,50 kg/m2
3,0 mm 3,60 do 3,90 kg/m2
Kolor biały, możliwość barwienia

Cena: 182.06zł

(w tym 23%)
VAT: 34.04zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Stan magazynowy: Produkt niedostępny

op.

Udostępnij:

Tynk silikonowy odporny na grzyby i wykwity

Zakłady Arsanit powstały w 2002 r. w Siemianowicach Śląskich. Wielokrotnie nagradzany w minionych latach, obecnie znany jest przede wszystkim z serii płyt styropianowych produkowanych pod nazwą firmy. Cały czas jednak wytwarza również inne podstawowe wyroby potrzebne w branży budowlanej, w tym chociażby zaprawy klejące, farby czy tynki. W temacie tych ostatnich, dla klientów szukających sprawdzonego rozwiązania wytrzymałego na większość typowych warunków użytkowania, Arsanit oferuje gotowy tynk silikonowy THERMATynk-SN.

Tynk na elewację w systemie Arsanit - THERMATynk-SN

Tynk silikonowy THERMATynk stanowi gotowy do użycia produkt, mający konsystencję pasty. Pojedyncze wiadro zawiera 25kg pasty gotowej do nakładania. Posiada dużą odporność na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, zachowując przy tym łatwość i wygodę w użyciu. Po nałożeniu tworzy przepuszczalną dla pary wodnej powłokę hydrofobową, zabezpieczającą przed rozwojem grzybów i pleśni. Orientacyjne zużycie zależy od grubości nakładanej warstwy; w przypadku najgrubszej (2,5mm) wynosi od 3,1 do 3,5 kg na metr kwadratowy. Wstępnie zasycha już po 15 minutach, z pełnym wyschnięciem następującym w ciągu maks. 48 godzin. Zalecana temperatura pracy wynosi (również w nocy) od +5 do +25 stopni Celsjusza.


Arsanit THERMATynk-SN to sprawdzone rozwiązanie od uznanego producenta. Łatwo się nakłada, a po pełnym wyschnięciu  skutecznie chroni przed warunkami pogodowymi, zapleśnieniem i zawilgoceniem. Wybierając tynk od Arsanitu, możemy mieć pewność, że wykończony nim dom wytrzyma długie lata użytkowania.

Karta katalogowa dostępna jest tutaj

Darmowa dostawa - tylko z innymi produktami od Arsanit

Wzornik kolorów Arsanit dostępny jest tutaj

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Andrzej
Wszystko w porządku
Adrian
Bardzo dobry tynk, super wygląda po zaschnięciu. Dostawa zgodnie z opisem, prosto od producenta. Jak najbardziej polecam.

Oceń ten produkt: