Arsanit THERMATynk-A tynk akrylowy 25kg

Ocena produktu:

Akrylowy tynk, gotowy do nałożenia, produkcji Arsanitu


Darmowa dostawa ze styropianem Arsanit.
Uwaga, dostawa dużym samochodem ciężarowym należy zapewnić rozładunek
Zużycie przy nakładaniu pacą, struktura baranek:
1,0 mm: 1,90 do 2,00 kg/m2
1,5 mm: 2,10 do 2,50 kg/m2
2,0 mm: 2,70 do 3,10 kg/m2
2,5 mm: 3,10 do 3,50 kg/m2
3,0 mm: 3,60 do 3,90 kg/m2
Wstępne przyschnięcie: 15 minut
Całkowite wyschnięcie: 12-48h
Kolor biały

Cena: 160.06zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 29.93zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

op.

Tynk akrylowy - niedrogie wykończenie elewacji.

Tynki akrylowe stanowią popularny sposób na wykończenie zewnętrznej elewacji. O ile ich duży opór dyfuzyjny sprawia, że nie nadają się na założenie na izolację z wełny mineralnej, tak tego problemu nie ma w przypadku termoizolacji styropianowej. Jedynym mankamentem jest to, że jeżeli w okolicy występują na ścianach zielone porosty to pojawią się i u nas; w przeciwieństwie do tynku silikonowego, akryl nie posiada zabeczeń na wykwity.

Tynki akrylowe dostępne są w szerokiej palecie kolorów.

O firmie Arsanit

Arsanit powstał w 2002 r. w Siemianowicach Śląskich jako początkowo mały zakład produkujący podstawowe wyroby chemii budowlanej. Od tego czasu wyrósł na jednego z poważnych graczy branży budowlanej. Laureat wielu nagród, w tym chociażby Gazela Biznesu, Gepard Biznesu czy Diament Forbes. Obecnie oferuje szeroki wybór artykułów branży budowlanej, m. in. chemię budowlaną, tynki, farby, styropiany czy grunty.

Firmowy tynk akrylowy Arsanit - THERMATynk-A

Jako flagowy akrylowy tynk Arsanit proponuje produkt THERMATynk-A.  Pakowany jest w wiadrach o pojemności 25kg, zawierających gotowy do użycia tynk o konsystencji pasty; przed użyciem należy go tylko dokładnie wymieszać. Stosować go można w temperaturach +5 do +25°C. Tynk wstępnie zasycha już po 15 minutach, z kolei po upływie doby zyskuje odporność na deszcz; całkowite wyschnięcie następuje w ciągu 12-48 godzin. Zużycie zależy od różnych czynników, jednak przy optymalnych warunkach, przy grubości ziarna 2,5mm, wynosi ono 3,5 kg na metr kwadratowy - zarówno przy nakładaniu metodą "baranek", jak i "kornik". Narzędzia należy myć wodą, bezpośrednio po pracy.

Karta katalogowa

Darmowa dostawa - tylko z innymi produktami Arsanit

Wzornik kolorów Arsanit dostępny jest tutaj

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Ryszard
Dobrze sie kładło, solidnie trzyma po wyschnieciu. Solidny tynk.
Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię