Arsanit JOKERFarb-AZ farba akrylowa elewacyjna 10L

Farba akrylowa do malowania fasad, produkcji Arsanit


Darmowa dostawa ze styropianem Arsanit.
Uwaga, dostawa dużym samochodem ciężarowym należy zapewnić rozładunek
Wydajność na tynku ok 30 m2 przy 2 warstwach.
Kolor biały, możliwość barwienia

Cena: 150.69zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 28.18zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Produkt niedostępny

op.

Arsanit JOKERFarb-AZ - mocno kryjąca farba zewnętrzna

Nałożenie tynku stanowi zwykle finalny etap zakładania ocieplenia na budynek. Nierzadko jednak dochodzi również malowanie nałożonej warstwy na pożądany przez nas kolor, gdy np. nakładaliśmy tynk mineralny i chcemy mieć kolor. Farba akrylowa jest wykonana na bazie innej żywicy niż np. farba silikonowa czy silikatowa, które to mają w składzie środki zabezpieczające przed porostem grzybów i pleśni. Więc jeżeli nie są dla nas istotne ewentualne problemy z np. porostem na ścianie, możemy śmiało malować farbą akrylową, która jest najtańszym rozwiązaniem na trwałe malowanie elewacji.  Arsanit - śląski zakład działający w branży budowlanej od 2002 r. - ma w swojej szerokiej ofercie chemii budowlanej farby akrylowe JOKERFarb-AZ.

Farba akrylowa - najtańszy sposób malowania elewacji.

Farba dostępna jest w pojemności wiaderek 10l. Stanowi gotowy do użycia produkt. Malowanie można wykonywać zarówno wałkiem, pędzlem, jak i metodą natryskową. Zależnie od podłoża, temperatury i wilgotności powietrza, czas wysychania  wynosi od 2 do 6 godzin. Kolejną warstwę należy nakładać po całkowitym wyschnięciu poprzedniej, stosując metodę "na krzyż" i zachowując jeden kierunek malowania dla danej warstwy. Z JOKERFarb-AZ można pracować w temperaturach od +5 do +25C; wydajność różni się odrobinę w zależności od rodzaju tynku stanowiącego podłoże, lecz wciąż wynosi 4,0 (dla tynku mineralnego) do 4,5 (dla tynku akrylowego) m2 na litr. Do rozcieńczania i mycia narzędzi można stosować wodę.

Karta katalogowa

Darmowa dostawa - tylko z innymi produktami Arsanit

Wzornik kolorów Arsanit dostępny jest tutaj

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy, które poleca nasza hurtownia styropianu online.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt: