Solid folia tynkarska 4x5m 20m2

Wytrzymała przezroczysta folia zabezpieczająca, marki Solid. Wymiary 4x5m. Idealnie się nada do wszelkich prac remontowych oraz budowlanych.


Wymiary: 4x5m
Powierzchnia: ok. 20m2
Kolor przeźroczysty

Cena: 14zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 2.62zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

op.

GTIN: 5903076907318

Folia tynkarska - wzmocniona do zabezpieczenia stolarki

Osłonięcie folią to jedno z najprostszych, a zarazem skutecznych rozwiązań na zabezpieczenie rozmaitych pozostawionych w pokoju przedmiotów gospodarstwa domowego, jak również wolnostojących materiałów budowlanych, na czas prac remontowych. Całkiem często nie mamy gdzie ani nawet jak wynieść co większych przedmiotów i mebli, zatem jedyną opcją uchronienia ich przed ciężej ścieralnym brudem, kurzem i pyłem jest ich odpowiednie zabezpieczenie przed rozpoczęciem robót.

Solidna folia do prac remontowych/budowlanych

Grupa Narzędziowa Solid – producent narzędzi i akcesoriów na budowę, z siedzibą w Łęgowie przy Gdańsku – ma tutaj do zaoferowania solidną folię tynkarską własnej marki. Przezroczystego koloru, mierzy ona 4 na 5m, co daje tym samym łączną powierzchnię krycia ok. 20m2. Wytrzymała, doskonale sprawdzi się do zabezpieczania mebli, przedmiotów gospodarstwa domowego, wniesionych materiałów budowlanych, jak również chociażby zasłaniania otworów na okna, w trakcie wykonywania potrzebnych prac. Sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. 

Solidna jakość wykonania gwarantuje wysoką odporność na wszelkie rozdarcia i inne uszkodzenia mechaniczne, w przystępnej cenie. Produkt może być zamówiony w jednej paczce wraz z innymi akcesoriami i narzędziami. 

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię