Folia do okien samoprzylepna niebieska

Folia samoprzylepna koloru niebieskiego, w postaci rolki o łącznej długości 75 metrów. Łatwy patent na ochronienie okien podczas robót budowlanych.


Możliwość wysyłki w jednej paczce z innymi narzędziami i akcesoriami.
Wymiary 50cm x 75m
Kolor niebieski

Cena: 58.88zł

(w tym 23% VAT)
VAT: 11.01zł
Najtańsza wysyłka od 0zł
Dostępna duża ilość

szt.

Folia do okien niebieska, samoprzylepna - najłatwiejszy sposób na zabezpieczenie okien podczas prac.

Podczas wszelkich prac budowlanych właściwe zabezpieczenie okien zawsze stanowi jedną z kluczowych kwestii do rozwiązania. Są one narażone na bezpośredni kontakt z wieloma urządzeniami, narzędziami i materiałami budowlanymi, a brak osłony lub niewłaściwe jej założenie poskutkuje ryzykiem pozostawienia na nich chociażby fragmentów farby, tynku czy też kleju. Usuwanie tychże nigdy nie należy do przyjemności i częstokroć pozostawia również ślady, które nie będą już możliwe do usunięcia.

Jednym z najłatwiejszych i dzięki temu również najpowszechniejszych sposobów na zasłonięcie okien jest użycie folii samoprzylepnej. Nie zostawia ona śladów, dobrze się trzyma na oknie, a na dodatek jest później również łatwa do zdjęcia. Oferowana przez naszą hurtownię folia ma kolor niebieski; zalecamy taką folię do prac w budynkach o stanie surowym – zabezpieczane okna będą wtedy bardziej widoczne. Jeżeli remontujemy budynek już wcześniej użytkowany, lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie folii koloru przeźroczystego – kolor światła wewnątrz pozostanie wtedy bardziej naturalny. 

Oferowana przez nas folia samoprzylepna ma postać rolki o wymiarach 50cm na 75m. Nasza hurtownia oferuje również możliwość wysyłki w jednej paczce, z innymi akcesoriami i narzędziami budowlanymi. 

Sprawdź pozostałe artykuły do systemu ociepleń z opcją darmowej dostawy.

Bądź pierwzym, którym oceni ten produkt.

Oceń ten produkt:
Musisz być zalogowany aby móc dodać opinię